Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Боб будівельник

У нас на сайті ми старанно зібрали захоплюючі ігри Боб будівельник. Цей мультяшний герой знайомий всім діткам, він прославився тим, що зі своїми вірними і спритними товаришами розв'язував різні дитячі забави. У підсумку потрапляв просто в неймовірні ситуації і постійно знаходили з них вихід. Приєднуйся, тебе з радістю приймуть у свою команду, разом ви добре попрацюєте і вирішите всі нагальні питання.

Історія Боба будівельника

Сам мультфільм Боб будівельник (Bob the builder) з'явився в 1999р, його випустив на екрани канал ВВС, і маленькі карапузи прийшли в захват від побаченого. Барвистий і яскравий проект порадував юних телеглядачів своїм повчальним і пізнавальним сюжетом. Привітні персонажі влаштовують круті змагання, тому спостерігати за ними - одне задоволення, батьки без побоювання залишали своє чадо наодинці з Бобом. Високий рейтинг вони набули в Німеччині, Австралії, Японії та Британії.

Розвиток пригоди Боба будівельника

Після того, як ігри Боб будівельник отримали визнання, натхнення зійшло не тільки творцям. Вийшов також повнометражний фільм, сталося це подія в 2011 році. До речі, одного з персонажів цієї захоплюючої стрічки озвучив такий відомий і шанований хлопець як Елтон Джон. Не варто сумніватися в тому, що ідея стала дійсно стоїть, більше трьох млн. відеокасет, п'яти мільйонів книжок, маса ляльок, пластмасових, м'яких і гумових - це не весь перелік сфер, в яких пробився працьовитий хлопець.

Мультсеріал розповів дивовижну і веселу казку про власника жовтої каски і картатій сорочки, а також про його вірних і відданих товаришів. Кран по імені Лофті, бульдозер Мак, а також бетономішалка Діззі скрізь супроводжують свого напарника і завжди підтримують.

В іграх Боб будівельник неймовірно добра і чуйна людина, яка досконало знає свою справу і завжди поспішає туди, де його потребують. Він справжній професіонал, у якого відмінний настрій і позитивний характер. Кожна місія – це версія мультика, в якій всі дотримуються свого девізу «Ми це можемо! Ми це зробимо!». І так насправді завжди все відбувається, свої справи і роботу він доводить до кінця.

Іноді ти станеш помічати, що соратники трохи не в дусі, ось тоді настає черга виходити на сцену і демонструвати свої навички та вміння. Виручай хлопців, їм потрібен тонус і підтримка, друг, який в будь-якому випадку підставить своє надійне плече і ніколи не кине в біді. Хлопчик вчить тільки хорошого і своїми завданнями подає чудовий приклад підростаючому поколінню.

Зараз навчишся прокладати центральне опалення в підлозі, а потім займешся склеюванням вази, горщиків і іншої посуду, яку розбив котик. Після цього можна покататися на тракторах, а потім на великому камазі відвезти каміння туди, де вони знадобляться. Є ще розмальовки і головоломки, швидше приєднуйся і нічого не пропустиш.

.
Ігри з мультфільмів