Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Братц

Лялечки, яким присвячені ігри Братц – це уособлення одного з найуспішніших проектів дитячої розважальної індустрії. Кожна героїня є еталоном стилю і смаку, яскравою і особливою личностю. Не дивно, що екстравагантні крихти справили такий фурор, адже їх зовнішність з перших хвилин притягує до себе увагу. Сучасні панянки обожнюють цих модниць і з задоволенням стежать за їх життям. Адже є не тільки мультсеріал про супер школярок, але і повноцінний фільм, а також реаліті-шоу. І якщо спочатку в 2001 році були тільки Ясмін, Хлоя, Саша і Джейд, то сьогодні ряди ляльок значно розширилися, і їх стало більше. Творці вирішили, що появи Братц Бойз і Маляток, приведе в захват шанувальників.

Можеш не сумніватися, барвистий і веселий світ витівниць порадує тебе, і ти переконаєшся в цьому, коли почнеш грати в Братц. Опинившись в гламурному суспільстві, дізнаєшся всі секрети краси, навчишся правильно підбирати зачіски і макіяж, станеш добре розбиратися у взутті та одязі. Так що проблема, типу «яку надіти блузку під цю спідницю» тебе більше не буде хвилювати.

Дівчатка тінейджери з великими виразними очима, тонкими осиными таліями і довгими ногами, не проти зайнятися і іншим видом дозвілля, їх цікавлять не тільки походи по магазинах. Так що в грі " Братц тебе чекають головоломки, бродилки, логічні пригоди і не тільки.

.
Ігри з мультфільмів