Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри бродилки

Ігри бродилки можна сміливо назвати класикою гейм-індустрії. Коли були створені стартові консолі, цей цікава категорія отримала загальне визнання і привнесла в світ масу прославлених персонажів. На вскидку, найпростіша задача в бродилки – тинятися по різних рівнів, зате як можна урізноманітнити такі поневіряння! І черговий раз підносить чудову новинку, заманюючу аудиторію. Наш сайт вибрав для вас самі знамениті і епічні бродилки, так що для нудьги просто не залишиться місця!

Ігри бродилки грати онлайн для хлопчиків

Кілька десятиліть поспіль платформери не втрачають своїх позицій в рейтингу популярності як у завзятих користувачів, так і початківців і зовсім юних геймерів, які навіть смутно уявляють, що таке восьми бітна приставка. Чим же так приваблюють публіку ця невибаглива двомірна забава? Ігри бродилки переносять у незвідані феєричні всесвіти, де ви стаєте учасником веселих, а часом, ризикованих пригод. З ними час пролітає непомітно, а ваші друзі з задоволенням підтримають цю прикольну затію. З оптимістичними, відважними і вправними героями ви переживете не одну цікаву авантюру, отримайте перемогу над супротивниками і досягнете результату всупереч усім складнощам будь бродилки!

Як зародився жанр?
Пам'ятайте слова Більбо Беггінса з фэнтезийнного циклу ігор «Володар кілець»? «Небезпечне підприємство, Фродо, - виходити за межі порогу», - сказав він і знайшов безсмертя серед читачів. «Діти капітана Гранта», «Чарівник країни Оз», «Навколо світу за вісімдесят днів», «Одіссея капітана Блада», «Аліса в країні чудес» та інші літературні авантюри, що відбувалися з дійовими особами на їх життєвому шляху, з завмиранням серця переживалися книголюбами і глядачами, коли комп'ютерних розваг і зовсім не існувало. Ігри бродилки стали лише віртуальної жанрової інтерпретацією, а стали родоначальниками Жюль Верн, Сабатіні, Дефо, Толкієн і інші генії.

Сучасна людина увібрав любов до подорожей по фантастичним або близьким до реальності земель буквально на рівні генів, а тому постійно вимагає все більше свіжих оповідань, на що і розробники орієнтуються бродилки. Правда, є і загальноприйнята стильова складова при розрізняються цілях – пересування в просторі. Бродилки входять до числа найстаріших геймерських напрямків, які реалізовувалися ще на давніх платформер. Задум має близьку схожість з початковими творіннями, але стрімко розвиваються технології обдарували його ускладненою графікою – зображення з'явився обсяг. Якщо раніше деталі восполнялись власною фантазією, то нині вони просто видно. Однак, навіть при химерному сюжеті з відгалуженнями, графічними спецефектами, крутизні симуляторів, дійсно переправляють вас в альтернативну реальність, нинішні бродилки і стрілялки 3D-шутери продовжують нагадувати свого «плоского» прабатька – Doom. За великим рахунком, це ті ж пригоди по дорозі, але якими не стануть – кровопролитними або хитромудро-логічними, зумовлює сюжет.

Стисла систематизація бродилки
Бродилки стрілялки
Ця категорія, інакше звана 3D-шутерами, по суті, належить до жанру бродилки. Це обґрунтовується наголосом на блискавичні рефлекси гравця. При переміщенні по повноцінно відтвореним локаціях, деколи з альтернативними фізичними законами, вам доведеться разом з збільшується складністю знищувати монстрів, нежить чи хуліганів. При цьому кульмінаційним моментом стане битва з головним босом. Само собою, передбачається попередня прокачування бойових навичок, озброєння й амуніції.

Діяти можна як від першого (той же Doom або Call of Duty), так і від третьої особи (як у Расхитителе Гробниць або Макс Пэйне). В одному випадку повністю ототожнюєте себе з героєм, ніби вселяючись у тіло, і дивіться за тим, що відбувається, її очима. В іншому доведеться спостерігати за подіями з певної точки (найчастіше, зверху).

Фентезійні ігри бродилки
В іграх Бродилки ви не обмежені у підборі зброї, хоча стрільба зовсім не обов'язково буде присутній. У цьому підрозділі багато слешер-боїв (тобто, поєдинків із застосуванням холодної зброї), так що різноманітність спорядження воістину вражає: одне - і двуручными мечі, важкі дубини, масивні сокири, колючі булави, ятагани, різаки, мачете, кинджали, шаблі та інші колючі, тупі, дроблять або ріжучі предмети. Крім цього, використовуються чарівні палиці, пляшки, поповнюють ману та життєві запас, магічні свити, таємничі руни, заклинання чорних або білих чаклунів і стихійна магія, що використовує вогонь, землю, повітря або воду.

Інші напрямки
Головною відмінністю тактичної бродили є можливість участі в проходженні гри однодумців. Логічні бродилки – тобто, квести або головоломки – представляють особливу форму існування у вигаданому світі, де розповідь просувається за рахунок переміщення по локаціях, пошуку і застосування квестових предметів або отримання загадок від діючих осіб. Рівневий прогрес відбувається з ускладненням завдань, великим запутыванием лабіринтів і подібними прийомами.

Бродилки з перешкодами, стаючи складніше, змушують виявляти більше спритності, а в досягненні кінцевої мети допомагають суперздатності. В бродилки новели ви будете переживати долю обраного протагоніста. В таких версіях є пролог, що визначає подальші дії і окреслює підсумковий результат. Раніше цей підвид був лінійним, зате тепер їх інтерактивність у разу збільшилася. До речі, відмінним прикладом такої гри бродили з елементами стрільби можна назвати хітовий «Сталкер».

.
Ігри з мультфільмів