Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Денді на комп'ютер

    Коли-то геймерські приставки, що підключалися до телевізора, були заповітною мрією кожної дитини. Батьки обіцяли такі чадам у подарунок за відмінну успішність у школі, а іноді їх приносив Дідусь Мороз під новорічну ялинку – за гарну поведінку протягом року. За ними можна було цілий день змагатися у спритності та кмітливості, збираючись з друзями на новий випуск пригод Маріо. Недоліки графіки цілком компенсували захоплюючий сюжет і величезна різноманітність картриджів, якими можна було обмінюватися з товаришами.

    Після того, як широке поширення отримали десктопи, скажена популярність на цю забаву згасла, адже з'явилося безліч комп'ютерних програм. Але програмісти вважають це несправедливим по відношенню до чудесним бродилки і стрілялок, і перенесли гри з Денді на комп'ютер.

    Тепер будь-хто може згадати дитинство, поганявши танчики, пострілявши качок або поборовшись з ворогами в образі черепашок ніндзя! Якщо є настрій віддатися ностальгії за минулим, то заходьте швидше до нас на сторіночку, і вибирайте улюблену вами в юності флешку з нашої чудової колекції Денді на комп'ютер. Згадуйте всі напрацьовані в 90-х прийомчики, і долайте всі перепони, що виникнуть у вас на шляху до перемоги!

    .
Ігри з мультфільмів