Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Контракт варс

  Стала вже легендарною гра Контракт варс від російських розробників, насичена всілякими нововведеннями, які дозволяють повністю зануритися в цю історію і відчути неперевершену гаму емоцій. Реалістичний 3D дизайн і відмінна фізика рухів персонажів практично стирають грань між вами і віртуальною реальністю.

  Завантаживши додаток, ви опинитеся в майбутньому, у складі батальйону приватної військової організації. Тут вас одразу введуть в курс справи – з ким доведеться битися і який план битви. Ваші товариші по зброї – найсильніші та підготовлені бойовики, які залишили страх цивільним особам.

  Вам будуть доручатися найскладніші місії, для виконання яких у вашому розпорядженні потужна сучасна техніка. Воно настільки різноманітна, що можна розгубитися від такого арсеналу. Однак скоро ви з усім розберетеся, і зможете для кожної ситуації вибирати оптимальну стратегію та інвентар.Спостерігайте и вивчайте своїх супротивників. Кожне вороже військо має своїм обмундируванням, озброєнням і відмінною символікою. Перш, ніж вийти на поле бою, ознайомтеся з картами і подумайте, які дії принесуть максимальний результат.

  В Контракт варс у вас зовсім не буде часу для нудьги. Звертайте увагу на кожну дрібницю. У підсумку, саме вона може стати причиною вашого успіху або поразки.

  .
Ігри з мультфільмів