Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Вівці йдуть додому 2

    Друга частина вже знайомої вам гри Вівці йдуть додому 2 також присвячена пригодам, описаним в дитячому популярному мультсеріалі Баранчик Шон. Як і в попередньому випуску, три блудних овець загубилися, і не можуть самостійно відшукати дорогу на ферму. Допоможіть цим шукачам пригод, тим більше, що це дуже потішно і весело!

    Тут вам належить вирішити мудровані хитрі головоломки і задачки, перш ніж мандрівники побачать улюблений загін. Перед вами – непрохідні лісові хащі, глибокі шахти і прямовисні скелі. Щоб успішно подолати всі перешкоди, доведеться проявити всю свою кмітливість. Використовуйте сильні сторони своїх чарівних підопічних, щоб дістатися в рідні пенати максимально швидко. Кучерявим крихтам небезпечно залишатися тут після заходу сонця. Хижаки вже облизують свої ікла, передчуваючи, як скуштують соковитого і ароматного баранячого рагу!

    Управління у Вівці йдуть додому 2 досить стандартне. Направляйте отару клавішами AWSD, а щоб вибрати діючого персонажа – тисніть цифри від 1 до 3. Це додаток відмінно розвиває логічне мислення. При цьому процес настільки захоплюючий і захоплюючий, що ви самі не помітите, як провели не одну годину за цією забавою.

    .
Ігри з мультфільмів