Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Овечки в Лондоні

  Якщо ви є давнім шанувальником геймерської серії Home Sheep, то вам обов'язково варто спробувати свої сили в новенькому додатку Овечки в Лондоні.Цим трьом непосидам раптом набридло щипати травичку на сільських луках, і вони вирішили відвідати столицю Англії. Вони мріють своїми копитцями потоптати стару бруківку London Bridg, побачити знаменитий Тауер і послухати, як дзвенить Біг-Бен.

  Доведеться вам посприяти друзям, і проводити їх до міста на Темзі. Пересуватися ви будете у фермерському автомобілі. Управляйте міні – веном, і стежте, щоб він не звернув раптом з перевіреною дороги на якусь ґрунтовку, що заведе вас в невідомість.

  Перемикайтеся з допомогою кнопок на клавіатурі по черзі між усіма трьома персонажами, і беріть участь в забавних дорожніх пригодах, які так майстерно знаходить чарівний баранчик Шон і його банда. Головне, не забудьте простежити, щоб вони вчасно повернулися в рідні пенати.

  Гра Овечки в Лондоні традиційно містить цілих 15 рівнів, які поступово ускладнюються. Вона весела і динамічна, так що нудьгувати вам буде ніколи. І найприємніше – вона дуже добра, і абсолютно нешкідлива. Завантажуйте її навіть малюкам – вони по достоїнству оцінять цю флешку!

  .
Ігри з мультфільмів