Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Додому, овечки, додому

  У грі Додому, овечки, додому наша нерозлучна трійця знову знайшла пригоди на свої пухнасті хвостики.

  Все почалося з невинною прогулянки, коли дружній компанії набридло вважати стовпи на рідній огорожу, і вона вирішила пройтися по сусідньому полі. Але в приємному товаристві час летить непомітно, і вони оком моргнути не встигли, як забралися далеко від ферми. І, звичайно, відразу ж заблукали. Як тільки вони це зрозуміли, тихий жах охопив милих баранчиків. На щастя, їм вдалося зібратися з духом, і вони рушили шукати дорогу до будинку.

  Тільки зараз вони помітили, як багато навколо глибоких ярів і стрімких скель. Допоможіть друзям повернутися в цілості й схоронності, а то без досвідченого поводиря ми ризикуємо втратити цих мілашек! У додатку Додому, овечки, додому кожна з цього маленького стада має свої переваги. Ширлі – найбільш велика з отари, їй під силу рухати великі предмети, Шон вміє стрибати високо, а вертлява Тіммі з легкістю пролізе в саму вузьку щілину.

  Управляйте ними по черзі за допомогою цифрової клавіатури. Кнопками 1,2,3 перемикайтеся між персонажами, стрілками вправо / вліво – направляйте рух, стрілочкою «вгору» здійснюйте стрибок. А перейти до основного меню ви зможете натиснувши ESC.

  .
Ігри з мультфільмів