Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Овечка Доллі

  Весела, яскрава і кумедна гра Овечка Доллі прийдеться до вподоби як дітям, так і дорослим. Вона дуже добра, і навіть найменші геймери швидко розберуться, що так як тут відбувається. Приємна, якісно промальована графіка надовго приверне увагу діточок, а комічність кошлатих персонажів не раз змусить реготати від душі над їх витівками. Крім того, ви можете бути абсолютно впевнені, що Овечка Доллі не навчить ваших діток нічого поганого, адже тут немає насильства, агресії і жорстоких сцен, чим грішать зараз багато стрілялки.

  Сюжет цієї історії повторює сценарій сімейного мультиплікаційного серіалу, створеного талановитим режисером Марією Степанової у 2009 році. За задумом авторів, жила на світі надзвичайно розумна і розважлива вівця Холлі. Все її життя цілком влаштовувало – в затишному теплому будиночку завжди водилися свіжа соломка і соковита травичка. От тільки часом їй було страшенно самотньо, так як ні братів, ні сестер у неї не було.

  Але ось одного разу її друзі, вчені – експериментатори, подарували цієї кучерявою милахе її точну копію, овечку Доллі. Зовні баранці вийшли схожі, як дві краплі води, чого не можна сказати про характер. Якщо старша сестричка – зразок працьовитості стриманості й розсудливості, то овечка Доллі – втілення недолугості, непередбачуваності і небаченої ліні. До всього іншого, дитя лабораторії зовсім нічого не знає про навколишній світ, в якому їй належить жити. Її непосидючий і безтурботна натура незмінно призводить до чергових неприємностей і непередбачених ситуацій, з яких старшої приходиться постійно витягати недолугого клону. У вас є можливість в грі Овечка Доллі не тільки спостерігати за ними, але й активно брати участь.

  В цій завзятою компанії ви зможете відправитися в гори і насолодитися видом пропливають унизу хмар і покататися на лижах по засніжених схилах. Подивитися хвилює уяву циркову виставу, а потім спробувати повторити декілька особливо вразило трюків. Або пограти в теніс, намагаючись набрати максимальну кількість очок. Будьте уважні, і невсипно дивіться за вівцею Доллі. Вона вічно примудряється все переплутати і зробити що-небудь не так. Не зі зла, звичайно – просто в силу взбалмошности, шкодливости і недалекоглядності.

  Завантажуйте гру Овечка Доллі, та отримуйте свій заряд відмінного настрою від спілкування з чарівними сестрицями!

  .
Ігри з мультфільмів