Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Овечка Доллі була зла

  Гра Овечка Доллі була зла присвячується першому на Землі ссавцю тварині, якій подарували життя дослідники Ян Вилмут і Кіт Кемпбелл в ході блискучих експериментів по клонуванню, що проводилися в 1996 році в Рослинському інституті, в Шотландії. Досі ця робота вважається справжнім відкриттям і проривом в технологіях, який можна порівняти тільки з розщепленням атому. Найвідоміший в історії науки меринос щасливо прожив 6,5 років під невсипущим наглядом «батьків», залишивши після себе потомство.

  Крім імені героїні, сюжет гри Овечка Доллі була зла мало перегукується з реальними подіями. В піксельному світі кудлатою проказницю не так пощастило з місцем проживання, як її прототипу. Тут божевільний Професор мучив її щоденними дослідами і неприємними ін'єкціями. Не дивно, що овечка Доллі була зла, і думки про втечу все частіше стали закрадатися в її кучеряву голову.І ось в один прекрасний день, після чергового наукового випробування, у нашої крихти відкрилися небачені раніше супер – здібності. Вона зібралася з духом, і втекла з обридлих стін лабораторії.

  Але тепер перед нею наступна задача. Будівля, в якому вона опинилася, дуже старе, з заплутаними коридорами, що більше скидаються на лабіринт. Його кімнати періодично затопляются, а в хитромудрих сплетіннях переходів можна запросто заблукати. У ваших силах допомогти сердешній, і подолати всі перешкоди, що підготували для вас розробники програми Овечка Доллі була зла.

  Щоб маля нарешті добралася до зеленої галявини з ароматними травами, вам слід направити її до виходу. Хитрість флешки Овечка Доллі була зла в тому, що у вас немає права управляти рухами баранчика. Вам доступні лише повітряні кулі, завдяки яким ви зможете перемістити підопічну і заважають їй предмети.

  Використовуйте мишку для своїх маніпуляцій з кульками і просувайтеся до дверцят, зазначеної табличкою "Exit". По дорозі збирайте їжу – вона знадобиться вам для того, щоб поповнити енергію. Перед стартом нового етапу рекомендуємо вам трохи попрактикуватися і не починати його без легкої розминки. Якщо бажаєте покращити свої результати і заново пройти рівень, автори Овечка Доллі була зла надали вам таку можливість. Просто тисніть на кнопку з круговою стрілкою, і вдосконалюйте свої навички!

  І на завершення, даємо вам невелику підказку. Якщо хочете, в грі Овечка Доллі була зла можете перейти в російськомовне меню. Вибирайте відповідний прапорець, і вперед, до вільним альпійським лугам для милої кучерики!

  .
Ігри з мультфільмів