Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Додому, овечки, додому 2

  Для шанувальників чудової серії про пригоди баранчиків, розробники підготували чергову захоплюючу гру - Додому, овечки, 2 додому. Наші непосиди знову забрели вдалину від будинку, і ваша функція – допомогти їм повернутися.

  В цій частині відважну трійцю належить здолати п'ятнадцять неходжених раніше локацій. У кожної з них є своя хитрість, яку необхідно розгадати. Зробити це не так вже й легко, як може здатися. Доведеться всю свою логіку і кмітливість задіяти, інакше будете нескінченно топтатися на одному місці.

  Як і раніше, слід комбінувати вміння ваших підопічних. Найбільша вівця посуне і перенесе тяжкості, середня – з задоволенням розімне копитця, і дістане вам важливий предмет навіть на небувалою висоті, а менша – залізе у вузьку щілинку, якщо буде в цьому потреба. Слідкуйте за тим, щоб ці малятка весь час були поруч. Тільки командою ви досягнете успіху і знайдете отче подвір'я.

  Керування рухом кучерявих мандрівників Додому, овечки, додому 2 за допомогою стандартної розкладки на клавіатурі, а змінити персонажа можна клікнувши мишкою, або використавши кнопки від 1 до 3.

  Бажаємо вам успішно подолати всі бар'єри і повернути невгамовних пухнастиків в отару!

  .
Ігри з мультфільмів