Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Чарівні батьки

Ці квести присвячені веселим дітям з мультсеріалу про маленького хлопчика. Наш карапуз зі своїми друзями постійно влипає в різні пригоди, і кожен раз домагається бажаного результату. Так от, Тіммі запрошує всіх приєднатися до нього, у нього для кожного гравця знайдеться цікаве завдання і доручення, тому всі можуть відчути себе в ролі віртуальних чарівників.

Ігри чарівними батьками не менш веселі, ніж перегляд диво мультика. Тернер завдяки своїй буйній фантазії постійно відшукує в навколишньому світі дивовижні речі, які до нього ніхто навіть і не помічав. Саме він дізнався про існування фей, які виконують бажання. Тепер він намагається виконати свої мрії і не завжди результат виправдовує його очікування, але треба цінувати будь-який досвід і він це чудово розуміє.

Коли почнеш проходження разом з чарівними батьками, то крім головного персонажа зможеш ближче познайомитися і з іншими особистостями. Тобі належить зустрітися як з позитивним героями, так і з негативними. Феї, ельфи, лепрекони, гноми, джини, боги, монстри і інші створення чекають відважних гравців.

Кращим другом і за сумісництвом покровителем хлопчика з гри Чарівні батьки є Космо Фон Стрэнгл, йому допомагає чарівна напарниця Ванда. Фон покірно виконають всі побажання дитини, навіть у тих випадках, коли спочатку зрозуміло, що нічого хорошого за цим не послідує. А ось Ванда стежить за всім процесом і не завжди задоволена безвідмовністю напарника.

Варто також згадати хлопчика на ім'я Ей-Джей, він просто геній і може придумати масу всього цікавого. Честер МакБэдбэт живе у фургоні разом зі своїм татом і володіє відмінним почуттям гумору. До речі, у Космо і його коханої є дитина, звуть його Пуф, так ось цей малий разюче розумний і його інтелект вже досяг небувалих висот. Мама Тіммі багато часу проводить на роботі, а його батько взагалі не блищить розумом і трудиться на олівцевому заводі. Саме тому Чарівні батьки турботу про малюка переклали на няню Віккі, грубу і злий дівчину.

.
Ігри з мультфільмів