Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Чарівниці

Мила особа на прізвисько Вілл не зовсім проста дівчина, вона є відважної предводителькою стражниц. І після того, як вона виявляється у місті і починає там ходити в школу, то обзаводитися подружками по імені Ірма, Хай Лін, Тарані і Корнелія – нові стражниці, володіють силою чотирьох стихій. Саме вони керують вогнем і водою, повітрям і землею. Це кардинальне перевтілення стало початком захоплюючих пригод відьом. Ігри Чарівниці дадуть вам можливість приєднатися до юних леді, вони з задоволенням проведуть тебе у свій світ магії.

Отже, основною зброєю вважається могутній талісман - Серце Кондракара. Воно може при необхідності перевтілюватися і приймати вид живої істоти, дорогоцінного кристала або кулона. Саме цей артефакт наділяє Чародійок магічною енергією і дає їм шанс битися з темними силами на рівних. Почни бавитися і тут же опинишся у віртуальному вимірі під назвою Меридіан.

Тут тобі належить чинити опір підступному Фобоса, захватившему влада нечесним шляхом. Він вигнав справжню принцесу Еліон в звичайний світ, зробивши її там простий школяркою. Добре, що народ дуже її любить, саме тому Стражниці Завіси вирушили слідом за нею, щоб охороняти і оберігати пані. Через час вона теж стане ведьмочкой, але про це ти дізнаєшся трохи пізніше.

.
Ігри з мультфільмів