Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Час пригод

Який ви собі уявляєте життя після ядерної війни на нашій планеті? Звичайно, похмурою і сумною. Але з вами не погодяться люди, які створили гри Час пригод за мультсеріалу. Його шлях почався в 2010 році, коли Cartoon Network Studios у співпраці з Frederator Studios запустили його по американському ТБ.

Дії розгортаються в постапокаліптичному світі на планеті, яка зветься Землею Ууу. І на ній не так вже все й погано! Тут всі персонажі дуже яскраві і незвичайне. Ви отримуєте шанс зустріти і принцесу, і короля, і живий міні-комп'ютер, і космічну сову і навіть вампіршу. Як ви зрозуміли Час пригод – це фантастика в чистому вигляді. Побачивши вперше цей серіал, у вас може скластися неоднозначне враження, але з подальшим розвитком сюжету ви закохуєтеся в цей світ.

Головні герої картини – єдина людина на Землі Ууу хлопчик Фінн і його пес Джейк. Дитина поставив для себе мету робити добро всім нужденним, а допомагає йому в цьому його вірний друг. Кожна серія розповідає про порятунок чергового незвичайного персонажа, яке, звичайно, не обходиться без дивовижних пригод. Причому діти сприймають ці історії як захоплюючі пригоди, а дорослі – як високоякісний стьоб.

Хто б не подивився цей мульт, всім обов'язково хочеться спробувати себе в квестах Час пригод. Ви, разом з Фіном і Джейком, будете подорожувати по планеті, відкриваючи нові куточки і таємниці, знайомитися з самими екзотичними істотами, перемагати лиходіїв, битися, літати і багато іншого.

Однозначно, ні одна флешка не буде такою ж креативною, а сюжет – таким непередбачуваним. Герої однойменної новели ламають стереотипи, виносять вас за рамки буденності і підривають вашу уяву.

.
Ігри з мультфільмів