Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Черв'ячки

З появою інтернету сучасні розваги стали куди більш привабливими, адже в них з'явилася можливість грати по мережі. По-справжньому хітової стала гра Черв'ячки, яка відразу підкорила весь світ своїми незвичайними персонажами і цікавим геймплеєм. Рішення ввести в бій черв'яків-солдат повністю себе виправдало, адже де ще можна побачити справжнього бойового хробака? Гра Вормикс однаковою мірою сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам, тому як покрокова стрілялка, приправлена дотепними деталями, буде цікава будь-якого геймеру.

Історія створення

У далекому 1997 році компанія Team 17 випустила першу серію цієї стратегії. Вона справила неймовірне враження на гейм співтовариство, яке давно чекало щось подібне. На сьогоднішній день Вормикс випускаються для безлічі платформ, як наприклад: Microsoft Windows, Amiga, IBM PC, Sega Mega Drive і інших.

Геймплей і проходження

В іграх Черв'ячки тобі належить битися за прикольного черв'ячка, який має на полі бою перемогти всіх супротивників. Твій герой буде до зубів озброєні смертоносним зброєю, яке тільки можна уявити. Різноманітність видів озброєння настільки велике, що варіюється від простого удару до виклику реального метеоритного дощу. Локації в додатку черв'ячки багаті різноманітними бонусами у вигляді: аптечки, захисту або корисного інструменту. Обов'язково підбирай всі предмети, які спускають на парашуті в неба.

Гра Черв'ячки починається з того, що однією з команд буде надана можливість першого ходу. Кожен черв'як може переміститися лише на певну дистанцію. Як тільки займеш вдалу позицію, то вибирай спорядження і наноси удар. Найчастіше ти будеш потрапляти в ситуації, де не буде шансу завдати прямої прицільний удар по противнику. В такому випадку доведеться пробиватися через земну породу або перешкоди. Кожен тип спорядження виділяється своєю пробивною здатністю, тому враховуй це при екіпіровці. Перемогти в Черв'ячки можна тоді, коли всі вороги будуть переможені. Постарайся зробити це в найкоротший кількість ходів, щоб потрапити в топ рейтингу найкрутіших черв'яків планети!

Діставайте гармати!

Ігри черв'ячки відрізняються серйозним збройовим арсеналом, доступним для вибору. Творці славно потрудилися над озброєнням черв'яків. Так можна побачити наступні варіанти зброї: снаряди, метальна, вогнепальна зброя ближнього бою, авіаудари та установчі. Асортимент величезний. Тут знайдеш як класичні базуки, гранати та пістолети, так і неординарні загрози. Рубатися в черв'ячки – це значить використовувати проти недруга банано-бомби, самонавідних голубів або навіть бетонну вівцю. А чого тільки варта атака бабусями, закидання ворога безцінними вазами династії Мін і бомбардування шаленими коровами! Погодься, таке можна зустріти тільки тут!

Наш сайт приготував для шанувальників, а також новачків всесвіту Вормикс тематичні браузерні ігри про черв'ячків. Залікова графіка і улюблена завзята атмосфера не залишать тебе байдужим. Кожна флешка, представлена на порталі, готує геймерам багато гостросюжетних поворотів, веселих пригод і справжній військовий екстрим. Броді по картах, юзай всілякі гармати і перемагай!

.
Ігри з мультфільмів