Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри Далекобійники

У багатьох людей напевно часом виникає непереборне бажання все кинути і відправитися в захоплюючу пригоду. Побувати в тих місця, до яких ще не дісталася цивілізація зі своєю урбанізацією, де не ловить мобільний зв'язок і вже тим більше інтернет. Захопити з собою трохи перехрестям на добробут людям чесним, щось з живильних і не псуються і насолодитися єднанням з навколишнім.

Проте це не дуже проста і не зовсім безпечна затія, так як можна зустріти в лісі диких тварин і мова зараз йде не про милою нешкідливою білочку, а про лося або кабана. Тому куди простіше зручно всістися за кермо потужної та надійної фури, як це роблять далекобійники, і везуть товар з точки А в точку Б. В дорозі можна провести кілька діб, і тільки потім вийти повернутися додому. У віртуальному світі події розвиваються швидше, але вони не менш цікаві та динамічні, почни виконувати місії якщо бажаєш у цьому особисто переконатися.

Водії великовантажних – працівники потрібні і без їх праці було б багато складнощів і проблем. Професія у них дуже непроста, зате вона включає в себе чимало цікавих історій, яким присвячені гри далекобійники. Хочеш дізнатися про особливості цієї професії, тоді вибирай будь-яку гру далекобійники з цього розділу, вона і стане твоїм квитком в новий світ. Постарайся проїхати на фурі всі відстань за зазначений час, не розгубити при цьому вантаж і не нашкодити транспортного засобу. Тільки за бездоганне виконання місії будеш отримувати гідну нагороду.

У нашому житті далекобійники зустрічаються досить часто, але, найчастіше, в цей час вони знаходяться за кермом свого большегруза. У неробочий час ці хлопці не виділяються з натовпу, і розпізнати їх навряд чи вийде. У часи, коли мода була на бороду і джинси, всі вони носили, але до стандартного способу додавали відсутні компоненти справжнього чоловіка - суворий і твердий погляд, сильні руки і злегка обвітрену шкіру. Хлопці, які сидять в офісах, так виглядати не можуть. Мужики возять вантажі і долають величезні відстані, їх життя наповнене яскравими подіями та пригодами й сама по собі як екшн.

Кожен професійний далекобійник, з яким ти зіткнешся в квестах, досвідчений і у нього в запасі чимало прикольних історій. Послухати їх – досить заманливо, але куди крутіше взяти участь особисто в нових колотнечах, щоб потім було що згадати про власному життєвому досвіді. На moz.com.ua гри далекобійники доступні 24 години на добу, і ти можеш ганяти трасами тоді, коли захочеш, насолоджуючись відмінним дозвіллям. Тільки самі захоплюючі флешки з цікавим сюжетом відкривають свої двері перед усіма бажаючими і манять стрічкою дороги, що йде вдалину.

.
Ігри з мультфільмів