Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Дісней

Два знаменитих брата мультиплікатора з Америки Уолт і Рой Дісней відомі на весь світ, їх творчість знайома багатьом поколінням дітей, адже почали свою роботу хлопці ще в 1923 році. Перша їх екранізація називається «День Аліси на морі» і не багато сучасні діти про неї чули, адже вона побачила світ у 1924 році, а це дев'яносто років тому. Можна сміливо заявити, що на мультиках цих двох хлопців виросла величезна кількість хлопчиків і дівчаток. Інтернет вже заполонили ігри Дісней, які умістили в собі популярних мультиплікаційних героїв з їх пригодами.

У цій категорії ти без праці відшукаєш Дісней ігри з улюбленими персонажами мальованих серіалів і фільмів. Всі вони з нетерпінням чекають, коли почнеш грати в Дісней. Флешки зустрінуть тебе яскравою і барвистою графікою, запальним музичним супроводом, забавним і захоплюючим сюжетом.

Кого тільки немає, і оленятко Бембі, і дерев'яний Пінокіо, пустотливий Пітер Пен, Алладін і Жасмин, спритник Тарзан і багатій Дональд Дак зі своїми невгамовними племінниками з качиних історій. Це і багато іншого чекає на тебе, щоб стати частиною дружньої компанії. Повір, геймерські сюжети варті уваги, цікаві і захоплюючі - нудьгувати точно не доведеться.

.
Ігри з мультфільмів