Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри дівчата эквестрии

Буквально нещодавно, в 2010 році, було презентовано оновлений варіант мультяшки про одну з найбільш улюблених дітворою My Little Pony. З тих пір популярність цих персонажів стала стрімко збільшуватися. Нарешті, у 2013 році на екрани вийшла повнометражна картина, що оповідає про подорожі Іскорки. Симпатична героїня перенеслася з країни Эквестрия, де вона народилася, в інший світ і перетворилася на таку ж дівчину, як і інші. У цій паралельної всесвіту Іскорка зустріла приятелів, з якими дружила раніше. Але хлопці навіть не підозрюють, що існують альтернативні реальності і продовжують жити спокійно і розмірено.

Ігри розкажуть про пригоди дівчат Эквестрии і припадуть до душі шанувальникам казкового серіалу. Ігри дівчата Эквестрии доступні як для комп'ютерів, так і для мобільний платформ.

Звідки сталися дівчата Эквестрии?

Більшість маленьких фанаток мультиплікаційної багатосерійки, так і просто любителі іграшковою симпатяшки вважають, що дівчата Эквестрии – це просто доповнення до історії, і своєю появою вони зобов'язані бажанням авторів сценарію. Однак, якщо розібратися більш детально, їх виникнення куди як цікавіше.

Творцем і правовласником мультика поняшу є компанія Hasbro. Утворена вона була дуже давно – в 1923 р. і на старті своєї роботи займалася випуском виключно товарів для школярів. Тоді фірма виробляла різнокольорові олівці, авторучки, пластилін, альбоми для малювання, пенали та іншу мелочевку. Як помітило керівництво, яскраві картинки із зображенням героїв гри продавалися на порядок краще, перетворившись, в підсумку, в повноцінні комплекти навчальних приладь.

Організація приймає рішення про перекваліфікацію своєї діяльності і починає виготовляти різні ігри. До 1952 в число проданих ігор входили плюшеві ведмеді, пластмасові лялечки і навіть замки, які можна було надувати. розвиток компанії було помітно, тим не менш, абсолютного лідера серед товарів не було. Лише в 1952 дітлахам була представлена відрізняється від інших ігор. Названа вона була «Містер Картопляна голова» у корпорації, обожнюваної дітлахами, справи пішли на лад. Дещо пізніше світ побачили два прославлені хіта: «Мої маленькі поні», розрахована на дівчаток, і «Трансформери» - для хлопчиків.

Логічне запитання: як ця передісторія пов'язана з дівчатами, з'явилися набагато пізніше і не мають відношення до перипетій всередині організації в середині двадцятого століття. Вийшло, що зв'язків предостатньо. 1945 знаменується виходом на ринок іншої корпорації, що продає іграшки, - Mattel. Її продукція почала швидко завойовувати шанувальників і стала серйозним конкурентом для Hasbro.

У підсумку протистояння найбільших виробників виявилося, що у Mattel є дієвий козир – спеціалізація на ляльках. Справжній прорив був зроблений завдяки славнозвісним «Барбі» і «Монстер Хай». А ось суперник такий продукцій похвалитися не міг, створивши більш-менш успішний прототип людиноподібних ляльок Эквестрии герлз. Та й ті спромоглися зайняти лише другі місця на ринку.

І ось в 2010 на сцені з'являється перероджена варіація іграшкових коників, примудрився знову завоювати безліч прихильників. Милі фігурки розкуповувалися на ура, причому не лише малечу, але і дорослими. Втім, гідну конкуренцію ляльковому сегменту у фігурок скласти не виходило. Природно, маркетологи відстаючої фірми почали роздумувати, що протиставити більш благополучному супернику. Ось тут і виникла ідея розробки повного метра, лялечок і віртуальної гри дівчата Эквестрии.

На старті було заплановано «виїхати» на вже отриманих іграшковим циклом лаврах. Але, оскільки потрібно було не розгубити схожість з поні, зразок не повинен бути ідентичний звичайному людині, і його потрібно було прикрасити в різні тони. Так і був придуманий новий претендент на лідерство – гри дівчата Эквестрии - заслуговує похвали опонент Монстр Хай.

Робота над фільмом і його доповнення

Повнометражна анімаційна стрічка про іграх дівчина Эквестрии вийшла показ влітку 2013. Активна і продумана кампанія рекламників принесла приголомшливий успіх, до якого додалася і армія обожнювачів анімашки. В результаті касові збори вийшли досить значними. При цьому, прибутковим виявився не тільки прокат в кінотеатрах, але і розпродаж сувенірів із зображенням головних героїв, ну і гри дівчата Эквестрии.

Завдяки картині про ігри дівчата з Эквестрии забезпечують загальне визнання своїм творцям і навіть виводять їх на перші позиції, на час заткнувши за пояс Школи монстрів. Останні, до слова, повернули лідируюче становище, адже чергових фільмів про дівчат Эквестрии більше не знімали, а про старому потихеньку забувають. Втім, фанати гри Дівчата Эквестрии можуть грати в одягалки, бродилки і інші ігри зі своїми улюбленицями. Поділимося з вами чудовою новиною: чекати сиквела про дівчат залишилося недовго.

Сюжет кінофільму про Эквестрии герлз

Відповідність повнометражки про дівчат Эквестрии мультиплікаційної версії про чарівній країні практично не помітно. Але певну зв'язок переглянути все-таки можна. Починаються події в реальності з моменту викрадення Сансетом Шиммером – негідником і шкідником – корони принцеси. Без неї чарівний світ стає слабкішим і втрачає захист. Під час битви головної героїні з лиходієм тіара потрапляє в дзеркало, по щасливою випадковості, виявляється порталом в інший всесвіт.

Лиходій помічає це і стрибає за короною. Іскорка і її незмінний помічник Спайк відправляються слідом злочинцю. Переміщення через портал наших персонажів і перетворює їх. А паралельна дійсність підносить сюрприз – подружок. А після захоплюючого перегляду з дівчатами Эквестрии можна не розлучатися і пограти з ними на комп'ютері або планшеті.

.
Ігри з мультфільмів