Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Диво звірята

Самі юні, але вже кмітливі і винахідливі геймери точно полюблять онлайн ігри диво звірята. Тут в якості відважних супергероїв виступають милі вихованці, саме в їхній компанії ти і будеш виконувати захоплюючі місії. Готуйся до зустрічі з веселим кроликом Оллі, а також загадковим Відвідувачем з невідомої далекої планети, Крихта Бджілка теж загляне на вогник, тому нудно не буде.

Малюкам неодмінно сподобається грати з диво звірятами. Забавні тварини відкриють допитливим хлопчикам та дівчаткам дивовижний віртуальний світ, ближче познайомлять з цифрами і навчать проводити прості обчислення. Так і з алфавітом є чимало цікавих розваг, тренує кмітливість і логічне мислення. Персонажі просто обожнюють співати і танцювати, вони ніколи не сумують, і ти зможеш зараз переконатися. Часом їм доводиться займатися порятунком дельфінів, іноді пінгвінів і навіть динозаврів.

Герої добрих іграшок за сумісництвом – головні дійові особи цікавого мультсеріалу про крихт вихованців. Команда відважних пухнастиків безстрашно кидається навіть у найнебезпечніші і авантюрні пригоди. Дошкільнята прийшли в захват від незвичайних подвигів рятувальників і полюбили персонажів, саме тому творці флешок вирішили, що ігри теж сподобаються фанатам диво звірят.

І якщо ти готовий кинутися на зустріч новим непередбачуваних подій, тоді вперед, три бійця вже чекають тебе, щоб пуститися в дорогу. Отже, перший наш сміливець – це невелика морська свинка на ім'я Лінії, другий «солдат» в армії – це качечка Мінг і третій боєць – черепашка Так, неймовірно швидка для своєї породи. Саме в такому складі диво звірята постійно подорожують з комп'ютерного простору.

Розумний і спритний Лінії, лідер команди, він добре знається на географії і знає багато чого цікавого про природу. Черепашка демонструє неймовірну витривалість і наполегливість, а Мінг – просто зразок дружелюбності і порядності. З такою бригадою не одна проблема не страшна!

.
Ігри з мультфільмів