Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри дивовижний світ гамбола

Безтурботний і веселий кошеня разом зі своїми друзями влаштує для кожного цікавий дозвілля. Всі історії відрізняються цікавим сюжетом, його цікаво розгадувати і дізнаватися. Тому кожен раз, опиняючись у ролі милого котика в ігри дивовижний світ гамбола, ти будеш приміряти на себе роль невгамовного хвостатого тварини.

Так що, якщо мультик з цим яскравим персонажем тобі по душі, то і бавитись в дивовижний світ Гамбола напевно сподобається. Адже одна справа – спостерігати за пригодами героя і його відважними вилазками з екрану, інше приймати в них безпосередню участь. Обирай придивилася флешку і починай подорож по світу синього котика. Час буде летіти непомітно, так як круті головоломки і різноманітні випробування – це відмінна альтернатива одноманітному проведення часу.

до Речі, дивовижний світ Гамбола, як герой мультика з'явився в 2011 році, і за його «народження» варто дякувати Cartoon Network. Саме вони придумали малюка з кумедним прізвищем Уоттерсон. Цього хлопчину вже 12 років, але він вважає себе цілком самостійним, тому з усіма складними ситуаціями розбирається без чиєї-небудь допомоги.

Хлопчина неодноразово виплутувався з таких складнощів, що потім сам був в шоці від своєї спритності та винахідливості. Залишається тільки дивуватися його напористості і бесстрашности, адже він, не дивлячись на всі пережиті моменти, продовжує вести навіжений спосіб життя і постійно робить помилки. Радує те, що висновки він таки робить і досвід набуває, тому двічі на одні і ті ж граблі не наступає.

Всі інші персонажі мультсеріалу є другорядними, але спостерігати за ними не менш прикольно, ніж за кошеням Уоттерсоном. Адже товариші досить часто виручають активного непосиду. Наприклад, Дарвін, ніколи не кине свого зведеного брата в біді, він відважно кидається йому на виручку і нічого не стане боятися.

.
Ігри з мультфільмів