Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Дієго

Вашій увазі представлені ігри Дієго. Хто такий Дієго, запитаєте ви? Це найвідоміший серед підростаючого покоління захисник тварин, а також двоюрідний брат Даші-слідопита, пам'ятаєте її? Наш латиноамериканський хлопчик із своєю сестрою Алісою є головними персонажами мультсеріалу. Вони обожнюють звіряток і беруть активну участь в їх спасіння, а глядачі всіляко сприяють, сидячи по іншу сторону екрану телевізора. У мультяшних мандрівників є багато друзів. Один з них – врятований колись хлопцем маленький хижак Ягуар. Він дуже сміливий і зухвалий. Знайти мешканців лісу, які потрапили в біду, допомагає кмітлива разговаривающая камера Клік. А долає природні перешкоди юний рятувальник за допомогою ред дінасті-Пака – рюкзака, здатного перетворюватися на різні девайси.

Повідомлення про лихо приходить в Центр порятунку тварин. Його Аліса отримує і передає його своєму братові. Відважний хлопчина разом зі своїми друзями і гаджетами відправляється на місце події, де б воно не знаходилося. І, звичайно ж, попереду у них незвичайна подорож.

Ігри Дієго розраховані як на малих так і на великих любителів пригод. Програми завжди будуть вимагати від учасників хорошої реакції, кмітливості і витримки, а також включати елементи навчання. Ви зустрінете цікавих створінь. Вони можуть бути великими і дрібними, пухнастими і гладкими, літаючими і плаваючими.

Грати з Дієго – значить побувати в самих незвичайних куточках планети, познайомитися з новими друзями і дізнатися багато нового. Допоможіть нашому герою, адже разом робити добрі вчинки набагато легше і приємніше!

.
Ігри з мультфільмів