Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри для дівчаток

Барвисті і захоплюючі ігри для дівчаток – це окремий підрозділ віртуальних розваг. Якщо порівнювати їх з аркадами і стрілялками для хлопчиків, загального вийде знайти мало. У них немає такої динамічності і непередбачуваності, зате більше фарб і простіше управління.

Велика частина ігор для дівчаток – це одягалки, у них часто немає сюжетної лінії. Суть полягає в послідовному натиску по костюмах і нарядам з метою вибору найбільш привабливого і модного. Хлопчикам таке дозвілля оцінити не дано, вони вважатимуть його нудним. Але дівчатка із задоволенням грають в переодягання, перетворюють героїнь, роблять їм зачіски і макіяж. Їм подобається прикрашати лялечок, мультяшних панночок, навіть коней і поні.

Ігри для дівчаток по категоріям

Якщо тобі до смаку такого роду забави для дівчаток, тоді не проходь повз цього розділу. Тебе чекають красуні з Монстр Хай, Вінкс, Дівчата Эквестрии, Братц, Барбі та інші надзвичайні красуні. Насолоджуйтесь приємним проведенням часу у відмінній компанії, не сиди, склавши руки. Прояви свою творчу душу і дизайнерські навички, придумай кілька гідних образів для комп'ютерних моделей з довгими ногами і густим волоссям.

Коли захочеш змінити вид діяльності, не поспішай покидати сайт, є ще чимало варіантів веселощів для дівчаток. Пропонуємо спробувати сили у фермерському справі, почни вирощувати овочі і розводити худобу, можеш взятися за прибирання будинку або саду. Зроби ремонт і перестановку в квартирі, займися кулінарією. Спечи торт або печиво, засмажити курку з картоплею, в інтернеті безліч смачних і нескладних рецептів. Ігри для дівчаток – джерело позитивних емоцій, у них немає жорстокості або агресії. Постарайся продемонструвати вміння творити, спостерігати і допомагати. Виховати в собі справжню юну леді допоможуть мотивуючі історії про вишуканих персонажів.

.
Ігри з мультфільмів