Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри друзі ангелів

Це успішний мультсеріал з'явився в 2011 році, а за ним вже розробили ігри Друзі ангелів які ви знайдете на moz.com.ua. Мультик представила італійська компанія Mondo TV», а знятий він за мотивами коміксів Сімони Феррі.

Успіх серіалу легко пояснюється захоплюючим і захоплюючим сюжетом. Як і люди, наші товариші теж колись були дітьми. Ці хлопці ще не заслужили безсмертя, адже вони ще не вміють з легкістю розпоряджатися долями людей. Герої тільки навчаються тому, як можна схилити смертної людини на половину добра або зла. Їх навчання і представляє великий інтерес для глядача, адже з персонажами мультфільму відбувається багато чого цікавого і несподіваного.

Як і будь-яка дитина, учні цієї школи намагаються порушити які-небудь правила. Наприклад, Ангели і Демони не можуть доторкатися один до іншого, так як є представниками протиборчих сторін. Але друзі ангелів не просто порушують заборони, а навіть закохуються в суперників. Саме любов рухає багатьма вчинками і рішеннями. Ангелів і Демонів доводиться щодня проходити через безліч перешкод, але таким чином вони дорослішають, загартовують свій характер і формують життєві принципи.

Пригоди Друзі ангелів, подібно мультфільму, показують суперництво добрих і злих сил. Крім цього герої б'ються з нейтралами, які люблять плести інтриги серед недосвідчених підлітків для досягнення своїх підступних цілей.

.
Ігри з мультфільмів