Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Дудл Джамп

Це жанр один з найпопулярніших розваг для сучасного «цифрового» покоління. Він з'явився в 2009 році, а його компанія розробила Lima Sky. Спочатку гра Дудл Джамп випускалася для найбільш поширених мобільних систем: Android і iOS. Однак, з недавнього часу в нього можна рубатися і на комп'ютері. Простий геймплей відразу ж знайшов свою аудиторію, і є другим, після Пташок, за кількістю скачувань. Щодня її встановлює в середньому 28 тисяч осіб, а за весь час існування її скачали більш 5 мільйонів разів.

Головним персонажем виступає маленький зелений інопланетянин по імені Дудлер. Йому потрібно піднятися якомога вище. На початку рівня всі стаціонарні платформи, тобто стоять на одному місці. Але чим далі ви пройдете, тим складніше стає стрибати. Деякі опори починають розгойдуватися, ламатися або зникати. Потрібно уважно стежити, на яку подушку ви ставите запускати в них сніжки. Якщо якась з них зламається під ногами чоловічка, він впаде, і все на цьому закінчиться. Також на шляху головного героя зустрічаються злі зубаті прибульці, яких треба обходити стороною.

Проте є і приємні моменти. Існують різні пристосування, що допомагають Дудлику швидше подолати перешкоди, наприклад, пружини, ракети, кепки з пропелером або батути. Крім того, зелений чудик вміє стріляти. Цей навик можна використовувати, щоб позбутися від зубастиків.

Якщо ви хочете приєднатися до ордам шанувальників забавного персонажа, стартуйте перемагати в Дудл Джамп прямо зараз. Вас чекає захоплююче і захоплююча пригода!

.
Ігри з мультфільмів