Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Дядько діда

Мультик і веселі ігри Дядько Діда
Цей затишний жанр з віртуальними мультяшними розвагами розмістив на своїх сторінках ігри Дядько Діда. Круті комп'ютерні яскраві історії припадуть до душі юним відвідувачам, у них багато добрих пригод, захоплюючих подій і позитивних діючих осіб, з якими ніколи не набридне.

Кожен учасник мультика Дядько Діда – прикольний, така компанія неодмінно приверне. Разом з героями можна відправитися на прогулянку і в результаті потрапити в незвичайну ситуацію, з якої доведеться шукати вихід. Головне, діяти спільно, підключати уважність і спритність, тоді ні одна головоломка, в кінцевому рахунку, не залишиться невирішеною.

Ігри Дядько Діда ідеально підходять для дозвілля, дівчата і хлопці зможуть отримати новий досвід, набути знання та навички, навчаться логічно міркувати. До того ж робити все вищеописане в суспільстві знайомих облич набагато приємніше.

Кожен дивак, з яким геймер буде взаємодіяти, має свій унікальний характер та історію. Тому все обіцяє бути різноманітним, пройди всі рівні та насолоджуйся лаврами переможця.

Мультяшний світ
Серіал був створений в 2013 році і він орієнтований на дитячу публіку, що складається з допитливих дошкільнят. З кожного епізоду глядачі дізнаються про цікаві пригоди позитивного дідуся. Вигаданий персонаж – натура різнобічно розвинена і непосидюча, їй хочеться побувати в багатьох місцях, побачити різні куточки рідної планети Земля і завести багато корисних товаришів. Саме для мандрівок він і здобув собі швидкий і місткий фургон і тепер з ним не розлучається.

Якщо ти достатньо уважний, то помітив, що Дядько Діда на інших людей мало схожий. Він неймовірно чуйний і завжди допомагає тим, хто цього потребує, навіть якщо його не просили про це. До речі, до незнайомців чарівник теж ставиться зі співчуттям і виручає їх.

Персонажі Дядько Діда
З назви розділу не складно здогадатися, хто у нас тут головна дійова особа. Однак крім нього є й інші хлопці, з ними ми зараз якраз ближче познайомимося.

Живіт мішок - Дядько Діда вважає його своїм другом. Він не вміє ходити і очей у нього теж немає, є тільки кілька рук у внутрішній частині тіла.

Містер Гас – досить великий динозавр зеленого кольору, який охороняє мага. Цей наймиліший звір любить читати, а також приймати теплу ванну.

Піца Сива – володар невгамовної фантазії. Строкатий дивний дружок обожнює посперечатися і Дядько Діда часто до нього приєднується.

Великий справжній літаючий тигр – це самий близький друг чарівника, він під час польоту літак залишає після себе слід, тільки у вигляді веселки.

Чарлі гамбургер – собака, яка вміє говорити, вона дружить з усіма і з будь-яким знайомим може знайти спільну мову. Пес вихований і освічений і ніколи не відмовляється від походу.

Мишко – плюшевий ведмідь з чарівно посмішкою.

Сучасний світ подарував усім комп'ютери та інтернет, можна відкривати гри Дядько Діда 24 години на добу. Давайте можливість дитині вирішувати розвиваючі завдання, так він і докучати вам не стане і проведе вільну хвилинку з користю.

.
Ігри з мультфільмів