Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Джейк і пірати Нетландії

Джейк і пірати Нетландії – герої дивовижної історії
Мультфільм, створений легендарної студією Дісней, за мотивами якого придумані ігри Джейк і пірати Нетландії, до вподоби не тільки дітям, але і більш старшому поколінню, так як він дійсно захоплюючий і цікавий. Кожна подія головний герой переживає разом зі своїми друзями, завдяки їх чуйності, допомоги хлопчисько успішно долає всі перешкоди, труднощі. Хлопці будуть займатися не тільки пошуком золота, а так само іншими цікавими речами. Сам Джейк – відважний хлопчина, багато хто хотіли б опинитися на його місці. Зараз їм така можливість представитися.

Що стосується виникнення персонажа, то він з'явився завдяки відомої на весь світ казки, що отримала неодноразову екранізацію. Ця легенда дала шанувальникам фантастичних історій Пітера Пена, Капітана Гака. Наш юнак вирішив перевірити свою витримку, йому захотілося пережити якомога більше небезпечних ситуацій, щоб розвинути в собі відвагу, запастися спогадами. Джейк і пірати Нетландії познайомлять геймерів не тільки з позитивними дійовими особами, а так само з лиходіями, саме з ними ми будемо активно боротися.

Пригоди з піратами

Як тільки зробиш вибір на користь однієї з флешок, тут же зануришся в авантюри, непередбачуваних поворотів долі. Кожна аркада подарує яскраві враження, повідає свій дивний сюжет, від нього відірватися буде дуже важко. Робити це ніхто не змушує, можеш зі спокійною душею проходити всю місію, в шию ніхто нікого не гонить, так як всі забави Джейк і пірати Нетландії абсолютно безкоштовні.

На нашому сайті у цьому розділі зібралися прикольні розповіді, присвячені діснеївських героїв. Всі рівні якісно промальовані, супроводжується ж картинка пустотливий музикою, під яку ще приємніше розважатися. Допомагай своєму напарникові, він буде за це вдячний. Готуйся в процесі зустріти не тільки вже добре знайомих особистостей, а нових персон. Нудьгувати тут не доведеться, ігри Джейк і пірати Нетландії насичені динамікою, різними пригодами, деякі з них стануть дуже несподіваними. Але ти не губися, концентрируй свою увагу на виконанні основного завдання, тоді прослывешь місцевим супер сміливцем.

Час, проведений з Джейком і пірати Нетландії, ніхто не назве витраченим даремно, навпаки, такий пізнавальний дозвілля ще спробуй знайти.

.
Ігри з мультфільмів