Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Джиммі Нейтрон

Юний винахідник
З іграми Джиммі Нейтрон в твоїй віртуальному житті почнуться нові захоплюючі пригоди, від яких не захочеться відволікатися на щось інше. Дивовижні можливості дарує кожному Джиммі Нейтрон, і несподівані розклади, непередбачувані ситуації не дадуть розслабитися. До того ж, що може бути приємніше дозвілля, проведеного в компанії одного з улюблених мультяшних персонажів. Завдяки розвиненою фантазії і дивно закрученому уяві хлопця, він вигадує просто приголомшливі забави. До речі, частенько герой займається «мозковим штурмом», щоб привести звивини в тонус і не дати їм застоятися.

Джиммі Нейтрона можна без тіні сумніву і перебільшення назвати генієм, юний хлопчина знаходити рішучий і оригінальний підхід до всіх речей. На жаль, у такій його поведінці є і негативні сторони – він втратив багатьох друзів, а жити без вірного і надійного товариша в нашому світі досить проблематично і сумно. Адже куди приємніше розділити навалившиеся раптово проблеми з близькою людиною, на душі стає легше, коли знаєш – є на кого розраховувати. До того ж з підтримкою всі винаходи виходять краще, корисніше і одне з них точно незабаром визнає світ, і Джиммі Нейтрон включиться в свої круги науковий колектив.

Руйнівні експерименти
З одного боку, бути звичайним підлітком не так вже й погано, пограти завжди є, де і з ким, але з іншого – це трохи нудно і різноманітності часом дуже не вистачає. Але якщо до тебе приєднатися Джиммі Нейтрон, то можна відразу починати готуватися до незвичайних історій. Зовні цей хлопчина особливо не відрізняється від своїх однолітків, однак його великий і активний мозок дає йому суттєву перевагу. З такими можливостями відкриваються нові двері, ігри Джиммі Нейтрон розкажуть, куди і які, тому налаштовуйтесь на пригоди.

Поки що наш молодий науковець тільки пізнає все навколо себе, стрімко розвивається і збільшує наявний багаж знань. Багато його називають вундеркіндом і таке твердження цілком справедливе. Кожна нова тема у школі дається йому легко і він запам'ятовує всю інформацію моментально, а потім ще і застосовує її в потрібних місцях.

Так де ж можна ефективно задіяти свої мізки? Непогано було б зібрати кілька класних машин, винайти корисні апарати і саме так подумав Джиммі Нейтрон. Він сповнений ідей та ентузіазму, в ньому кипить купа задумів, і в результаті кожне новаторське рішення втілюється, не завжди виправдовують очікування свого творця. Деколи грайливий дивак стикається з великими проблемами і розводить паніку, заважаючи жителям свого рідного містечка Ретровилля спокійно існувати.

Ігри Джиммі Нейтрон доведуть, що багато винаходу веселого і головатого вундеркінда частенько призводять до неразберихам, масштабним переворотів та катастрофи завжди вдається уникнути лише дивом. Не опускай руки і потрапиш в прикольний і яскравий світ, в якому немає місця нудьзі.

.
Ігри з мультфільмів