Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Джоні Тест

Ігри Джоні Тест повинні вас зацікавити, вони дійсно цікаві, динамічні і в деякій мірі навіть пізнавальні. Тому батьки без найменших сумнівів і якийсь побоювання залишають в їх компанії своїх дітей. Так що, навіть якщо ти не знайомий з мультяшним персонажем гри Джонні Тест, не проходь мимо, подружися з диваком і ви неодмінно придумати, чим зайняти своє дозвілля. Можна, наприклад, зайнятися купанням пса по кличці Дюк, це вовняної один десь забруднився і таким брудним його в будинок пускати не можна.

Є можливість відвідати справжні заняття з кунг-фу, і взяти пару уроків у досвідченого сенсея. А якщо любиш підводний світ, то подорож по морському дня з камерою і аквалангом тебе точно захоплять. Ще Джоні Тест обожнює змагання зі скейтом і взагалі він чудово катається на цій дошці з коліщатками. Це далеко не весь перелік пригод, які хлопець готовий організувати у будь-який момент для своїх товаришів.

Досить часто підступи стануть влаштовують рідні сестри персонажа – Сьюзен і Мері. Разюче геніальні дами придумують підступні витівки і використовують свого молодшого братика для тестування нових винаходів. До різноманітних колотнеч може приєднатися і геймер, щоб спробувати пройти до кінця захоплюючу і захоплюючу місію. Врятуй свого комп'ютерного напарника небезпечних лап залізного монстра, так як сам він вже втомився боротися з витівками невтомних маляток з вогненним волоссям. Деякі рівні не будуть складними, але це не привід розслаблятися і втрачати пильність, поступово складність зросте і тут доведеться істотно напружитися.

Смішне сімейство

Ігри Джоні Тест сподобаються не тільки хлопчикам, дівчата теж знайдуть такі історії гідними уваги. А для подолання всіх труднощів необхідно підключати до процесу уважність, винахідливість і кмітливість, такі корисні навички допоможуть розібратися.

Мультяшний дивак з скуйовдженим волоссям запрошує своїх друзів для протистояння своїм сестрам. Пес Дюк приєднується, адже йому також не раз діставалося від юних изобретательниц на горіхи. Попереду чекають дивовижні експерименти, несподівані повороти подій і ситуації. Деколи Джоні Тесту захочеться навіть пошкодувати, адже йому не солодко живеться разом з такими родичками. Хлопчина постійно очікує від них підступу і його всюди чекають замасковані пастки. Тому на протязі всього дня Джоні Тест не послаблює концентрації, в іншому випадку юнак опиниться в скрутному становищі.

Іноді віроломству і жорстокості дівчат в окулярах можна дивуватися, їх дії просто вражають креативністю та неординарністю. Пощастило їм з братиком, що вже тут кривити душею. Джоні Тест завжди сприймає чергові витівки як приколи, включає хитрість і підприємливість і таки вибирається з пастки. А з допомогою користувача він зробить це ще швидше і ефективніше.

.
Ігри з мультфільмів