Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Евер Афтер Хай

Серія ляльок для маленьких модниць Евер Афтер Хай з англійської Ever After High в буквальному перекладі означає «Школа Довго і Щасливо», що повністю відповідає сюжетній лінії знятому пізніше мультяшних серіалу. У кожної з лялечок цієї іграшкової лінійки є своя легенда, казкове сімейство і яскрава індивідуальність. Вперше дівчачі ляльки Евер Афтер Хай були випущені в 2013 році і сильно були схожі на інших популярних іграшкових героїнь із Монстр Хай, але відрізнялися тим, що більше відповідали зовнішності людини.

Ігри Евер Афтер Хай ґрунтуються на захоплюючому містичному оповіді, в яких юні шанувальниці дізнаються про підлітків, що відбуваються із знаменитих сімей (перекази про Попелюшку, Сплячої красуні, Білосніжку, Злий королеві, навіженого Капелюшника та ін.). Центр усіх подій – школа, вихованці якої розділилися на два клани: спадкоємців (англ. Royal) і відступників (Rebel). Згодом вони почали ворогувати між собою. На чолі однієї групи варто Еппл Вайт, у другу направляє Рейвен Квін.

Ігри Евер Афтер Хай, дбайливо відібрані для вас наші сайтом, в точності слідують за сюжетом мультяшки та включають всіх персонажів, створених авторами лялькової серії. Flash ігри Евер Афтер Хай запускаютсябез реєстрації і переносять вас в чарівну всесвіт, в якій чарівні принци та чарівні принцеси навчаються разом. Для допитливих малят ми вибрали найбільш цікаві ігри Евер Афтер Хай. Визначайтеся з категорією і вирушайте з улюбленими красунями в пригоди в іграх Евер Афтер Хай бродилки.

Освоюйте премудрості професії стиліста і візажиста в одевалка. Ви не просто весело проведете дозвілля, але і навчитеся придумувати модні вбрання та макіяж, заведете вірних подруг і підете на даний побачення з принцом. Давайте знайомитися з представниками славетних династій.

Герої Евер Афтер Хай

Кожен з учнів наділений особливими рисами характеру, позитивними якостями і недоліками, під стать своїм шанувальникам. Всі дівчатка і хлопці розділилися на два табори – спадкоємці, до яких належать члени королівських династій, і відступники – діти, які не бажають продовжувати запропоновану їх батьками долю.

Спадкоємці

 • Эппл Вайт – очолює клан королівських спадкоємців. Відмінні особливості, що виділяють її серед однокласниць – очі блакитного відтінку, біляві локони і насичений червоний колір губ. Згідно з легендою, її мати Білосніжка. Дата народження – 5 травня, за астрологічним календарем – Телець.
 • Браєр Б'юті – дитя Сплячої красуні. Знаючи, що її чекає столітнє забуття, намагається «відірватися» по максимуму. День народження – 9 серпня, зодіак – Лев.
 • Эшлин Елла – вступила в загін спадкоємців Евер Афтер Хай, вважаючи, що ця її життя вже визначена долею. Походить від Попелюшки. Була однією з перших в ігровому циклі.
 • Блонді Локс – йде по стопах мами Златовласки. Має унікальний талант – відкривання будь-яких замкнених дверей.
 • Декстер Чарминг – чи не єдиний хлопець серед спадкоємців. Заздрить кровному братові і його дар чарувати дівчат з першого погляду, хоча за собою не помічає, як спокусниці доходять до напівнепритомного стану в його присутності.
 • Ліззі Хартс – вступила в лави вінценосних наступників з незрозумілих поки причин. Стане черговою Червоної королевою. Іменини – 4 лютого, зодіакальний знак – Водолій.
 • Холлі О Хейр – про мотиви вибору приналежності до цієї групи історія замовчує. В майбутньому повторить життєвий шлях Рапунцель. Має рідну сестричку, примкнула до табору заколотників.
 • Дачесс Сван – її мамою була оперна героїня з «Лебединого озера». Цікаво, що в продаж лялька ще не надійшла, але всілякі аксесуари на зразок одягу, туфельок і прикрас вже доступні для придбання.
 • Відступники

  Рейвен Квін – пряма продовжувачка роду Злої чаклунки, дала Білосніжці отруєне яблуко. Не просто приєдналася, а очолила бунтівних учнів тому, що не бажала миритися з предуготовленными часткою випробуваннями. З'явилася на світ 25 листопада, знак зодіаку – Стрілець.

  С. А. Купідон – її батьком є Ерос – божество, уособлювали кохання у давньогрецькій міфології. Відмовилася від передбаченого шляху і перейшла до відступникам. Народилася 24 січня, Водолій.

  Меделін Хеттер – навіжена і одіозна донька Божевільного Капелюшника. Не те, щоб її не привертав шлях шаленого татуся, але вона вважає, що кожен має право визначати своє майбутнє, а тому прийняла позицію бунтарів. Іменини – 8 червня, з астрології – Близнюки.

  Сідар Вуд – у цій дерев'яній дівчата батько – Піноккіо, і вона, в принципі, задоволена своїм призначенням, адже хоче перетворитися на звичайну людину. Але крихта відстоює свободу самовизначення. Коли вона була маленькою, тато її зачарував, і тепер Сідар не може говорити неправду. Подружки увійшли в положення " і розповідають про таємниці в напівпрозорих натяках або замовчують взагалі, щоб дівчина ненароком не розбовкала секрет, але зовсім не ображається на приятелів.

  Сериз Худ – походить від Червоної Шапочки і, як не дивно, Сірого Вовка, від якого їй дісталися ікла і волохаті вовчі вушка. Ці недоліки вона ховає постійно під капюшоном. Бунтарів вибрала тому, що прийдешнє, визначене генами, не приваблює її, хоча батюшку і матінку дуже любить.

  Хантер Хантсмен – єдиний підростаючий чоловік у непокірне загоні. За переказами бере рід від мисливця з «Червоної Шапочки» і «Білосніжки і семи гномів». Приєднався до порушникам спокою тому, що відмовляється вбивати ні в чому не винних тварин, як робив його батько. Хоча є й інший привід – сильна і взаємна закоханість у Эшлин Елла.

  Поппі О Хейр – друга донечка Рапунцель, яка не погоджується з предначертанными перспективами. Свій протест висловила тим, що обстригла розкішні волосся, і одягається в стилі «панк». Втім, це не заважає їй підтримувати теплі стосунки з сестрою Холлі і в усьому довіряти їй.

  Кітті Чешир – сама усміхнена з усіх відступників, що не дивно, адже така знаменита усмішка дісталася їй від Чеширського Кота. До речі, з тієї ж причини вона шкодить частіше інших і постійно затіває розіграші. До змовникам перейшла тому, що майже всі її найкращі подруги знаходяться серед відступників. В душі ніжна і добра, спить виключно на деревах.

  Ігри Евер Афтер Хай відправлять вас в чарівну ігрову реальність, де ви станете на бік полюбився об'єднання міфічних персонажів. Ігри Евер Афтер Хай тести, розміщені на нашому сайті, підкажуть, на якого персонажа ви походите. Сміливо приступайте і беріть участь в авантюрах з милими школярками у яких можна повчитися відстоювати свою думку і не втрачати при цьому близьких друзів. Успіхів в іграх!

.
Ігри з мультфільмів