Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри феї дінь-дінь

Дівчата точно будуть у захваті від захоплюючих і барвистих ігор Феї Дінь-Дінь, головною героїнею яких є мила і добра фея, англійською її ім'я звучить як TinkerBell. Незвичайна і яскрава дівчина була придумана Уолотом Діснеєм, і зараз малята із задоволенням продовжить свої подорожі, стане розкидати колом сяючу чарівну пилок і буде допомагати всім, хто потрапив у біду.

Існування цих чарівниць можливо тільки в тому випадку, якщо у неї хтось вірить, і пам'ятає, що вона є в цьому світі. До речі, милашка – це краща подруга відважного і хлопчини Пітера Пена, не виключено, що вона в нього закохана. Зростання героїні 13 сантиметрів, у неї приємний голосок і золотисте волосся.

Firefox завжди одягається в зелені і блакитні костюми, які вона робить з квітів і листя. І якщо у тебе є бажання погуляти з цим літаючим персонажем, тоді приєднуйся і насолоджуйся магічною атмосферою у суспільстві пустотливий компаньйонки. У грі познайомишся також з її друзями, Теренсом, Рені, Летять Вогником, повір, всі вони відкритіша і доброзичливі.

Може бути, хтось не в курсі, але улюблений персонаж Уолта Діснея – це фея, навіть принцеси не змогли з нею конкурувати. У 2008 році на екранах з'явився мультфільм за участю цієї казкової особи. Після успішного дебюту вийшли ще шість історій, не менш класних і захоплюючих.

І можеш не сумніватися, квести також наповнені динамічними подіями і різні подіями, ти зможеш знайомитися з новими дійовими особами, збирати бонуси, і проходити місії і насолоджуватися часом. Підключай до процесу проходження логіку і фантазію і тоді справи підуть чудово і все від радості почнуть співати.

.
Ігри з мультфільмів