Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Фиксики

Фиксики з'явилися в 2010 році і з легкістю стали одним з найбільш популярних мультсеріалів. До сьогоднішнього дня він займає лідируючі позиції серед російських серіалів для дітей. Природно також популярні ігри Фиксики.

Герої ігор – це крихітні істоти, що мешкають у різноманітних приладах: телевізори, телефонах і так далі. Якщо ламається будь-який технічний пристрій, маленькі всезнайки тут же поспішають на допомогу господареві цього гаджета. Фиксики прекрасно знають, як влаштований кожен предмет і з великим задоволенням розповідають маленьким глядачам, як працює техніка і як з нею звертатися.

Завдяки Фиксикам, діткам доступно пояснюють правила безпеки при роботі з електричними приладами, а також розповідають, як потрібно поводитися з девайсами, щоб нічого не поламати. Причому такі, здавалося б, нудні речі, сценаристи вдало вписали в яскравий і захоплюючий сюжет Фиксиков та ігри розроблені в такій же манері. Завдяки цьому трюку, інформація, подана у мультику, легко сприймається дітьми і добре запам'ятовується.

Ігри Фиксики особливо цікаві буде почемучкам, адже їм дуже хочеться знати, як влаштований навколишній світ. А в ігровому процесі, з допомогою Фиксиков – Сімки і Нулики – вони дізнаються, як працює холодильник, дистанційний пульт, мобільний або на комп'ютер.

Мультиплікаційні персонажі з гри Фиксики допоможуть дівчаткам і хлопчикам розширити кругозір і дізнатися багато цікавого і нового.

.
Ігри з мультфільмів