Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Фінес і Ферб

Мультфільм про двох братів вийшов на екрани в 2007 році. Він швидко знайшов свою аудиторію, придбав безліч шанувальників пригод цієї невгамовної парочки. Звичайно ж, зупинитися на піку популярності персонажів з боку розробників було б нерозумно. Тому творці серіалу випустили різноманітні ігри Фінес і Ферб. Якщо вам нудно, нема чим зайняти час, то ці аркади стануть для вас порятунком!

Головними героями мультфільму є два зведених братика - Фінес і Ферб. Хлопці живуть в невеликому містечку Денвілль, постійно знаходять собі неймовірні заняття. Їх кожні літні канікули стають справжньою пригодою. Вони можуть влітку влаштувати зиму, самостійно побудувати Американські гірки, створити свою музичну групу, спорудити найвища будівля на планеті, створити машину часу або інші немислимі механізми.

В їх головах зберігається величезна кількість ідей, які Фінес і Ферб завжди прагнуть втілити в реальність. Кожен день їх канікул стає незабутнім, завдяки нестандартному мисленню, а так само розвиненої фантазії.

Проте у бочці меду є ложка дьогтю – це сестра одного з хлопчиків, яку ключут Кендес. Вона завжди ябедничає мамі про витівки парубків. Але героям завжди вдається обвести Кендес навколо пальця, завдяки своїй винахідливості. Вам напевно сподобається гри Фінес і Ферб, поринути разом з хлопчиками у веселі квести, повні ризику, неординарних подій.

Персонажі Фініс і Ферб

  • Фінес Флінн (Phineas Flynn) – хлопчик з'явився на світ в сімейці Флиннов-Флэтчеров. Лінда - так звуть його мати, а тато Лоуренс. Він – третя дитина в родині, у нього є кровник і 15-річна сестра Кендэс. Зовнішність персонажа не без родзинки, череп трикутної форми, яскраві волосся, великі очі. Одягається в шорти темного кольору з купою кишень, футболку з барвистими смужками, кеди.

    Образ доповнює непередбачуваний характер. Це дивак – оптиміст, порядна, чуйна. В мізках завжди багато думок, а в серці натхнення. Всі проблеми виникають з його вини, але вирішує він сам. Кмітливість прокладе йому дорогу в майбутнє.

  • Ферб Флэтчер (Ferb Fletcher) – близький родич Финеса і Кендэс, після одруження його папули місіс Лоуренс, він потрапив у велику сім'ю. Народився герой гри фінес і ферб у Великобританії, розмовляє з легким акцентом. Виглядає досить прозаїчно, квадратний ніс на прямокутній голові, непропорційні риси обличчя, шевелюра. З одягу вибирає білу сорочку, штани. Флэтчер молодшенький не балакучий, воліє слухати. Разговариает мало, завжди по справі, зате говорить на всіх відомих мови, володіє слухом.
  • Кендэс Флінн (Candace Gertrude Flynn) – старша сестриця хлопців з гри Фінес і Ферб. Висока дівчина з привабливою мордочкою, їй уже п'ятнадцять. Вбирається в червону жилетку, світлу спідницю. Сама запам'ятовується особистість з серіалу, енергійна, винахідлива. Намагається завжди викрити пацанів за витівками щоб доповісти все мамі. Заради досягнення мети йде на будь-які жертви. З подружками бродить по магазинах, читає романтичні розповіді, відвідує творчий клас, хоче стати співачкою. Таємно закохана в Джеремі Джонсона, сохне по ньому як квітка без води.
  • Качконіс Перрі (Perry the Platypus) - приручений звір в синювато-зеленим забарвленням. Вихованець з гри Фінес і Ферб, обожнює їх не менше, ніж вони його. Здається ледачим, поки не отримає сигнал. Пері веде подвійне життя, прикриваючись мультяшною сімейкою від ворогів. Його справжнє ім'я Агент Пі, він працює на секретну спецслужбу ОБКА. Сподівається, що його личину не викриють, інакше йому доведеться покинути затишний будинок - шукати новий. Спритний, уважний, чудово б'ється, бореться за справедливість.
  • Доктор Фуфелшмерц (Dr. Heinz Doofenshmirtz) – чоловічок з худим тілом, вообразивший себе генієм. Злісний розумник в чорній кофті, лабораторному халаті, схожий на аптекаря. З родичами у його стосунки з ранніх років не склалися, тільки молодший братик Роджер пізнав його ласку. Цей тип мстить за важке дитинство всьому людству в особі Финеса з Фербом, будує підступні плани, що фінансуються колишньою дружиною Шарлін, з якою він розлучився, маючи доньку Ванессу.
.
Ігри з мультфільмів