Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Форсаж

Автомобільний спорт не даремно вважається одним з найбільш екстремальних у світі, проте є ще і не зовсім легальний тип, який називається стрітрейсинг, саме про нього піде мова в гра форсаж. Завдяки можливостям віртуальної реальності кожен може стати частиною перегонів. Всі учасники змагання повинні розвивати максимальну швидкість і гнати вперед свій автомобіль по міських вулицях. Хто приїде в пункт призначення буде чемпіоном серед стрітрейсерів.

Світ екстриму і форсажу

Так історично склалося, що форсаж завжди супроводжується такими почуттями, як відвага, нестримність і романтика, саме це відчувають швидкі гонщики, які істотно відрізняються від звичних водіїв. Поступово фанати і екстремальних ігор почали об'єднуватися в групи, так з'являються цілі команди, змагаються на турнірах. Ті, хто бував на іграх форсаж в курсі, яка там панує атмосфера, любителі автомобільної тематики і пригод влаштовують справді круті заходи, які не можна ні з чим порівняти.

Якщо вирішиш випробувати себе в ігри форсаж на своєму комп'ютері, точно про це не пошкодуєш, так як зможеш відчути себе в ролі нічного вовка, для якого практично не існує правил. Відчуй кураж, виплесни свої емоції, будь членом відомої банди стритрейсров, обзаведися шикарною тачкою і покажи всім, на що здатний.

Поява форсажу

Гонки проводяться не на спеціальних треках, про це не складно здогадатися. Найчастіше він зустрічається у великих містах, де є місце для розгону і молодецтва. І найзручніший час – це ніч, так як на дорогах менше пішоходів та іншого транспорту, що заважає вільному пересуванню. Темрява допомагає приховувати обличчя і залишатися інкогніто.

Стрітрейсери витворяють трюки і різні маневри, не боячись потрапити на очі цікавим перехожим або ж стражам правопорядку. І це не дивно, так як в реальному житті такий вид спорту небезпечний не тільки звичайним, але і самим гонщикам. Тому куди безпечніше використовувати ігри форсаж для того, щоб доторкнутися до драйву та екстриму. Це не заподіє нікому шкоди, не представляє загрози, ніхто за комп'ютерний свавілля не покарає, тому розважайся зі спокійною душею.

Переваги вуличного форсажу

Можна з упевненістю припустити, що утворення такої субкультури спровокувало вихід однойменних фільмів. На сьогоднішній день їх вже кілька серій і всі вони володіють захоплюючим сюжетом з кримінальними мотивами. Варто нагадати, що тільки самі сміливі, спритні, сміливі і спритні хлопці змогли стати гідними «племені» форсаж. І якщо спочатку вони носили чисто інтерес, то потім вони перетворилися в засіб підробітку. Люди робили ставки на те, хто прийде до фінішу першим і випередить своїх конкурентів. Саме так в середовищі стрітрейсерів знайшлися багаті і впливові особистості, які прагнуть отримувати ще більше, використовуючи для цього чужий талант.

та й самі «шумахери» невдовзі зрозуміли, що їм і самим такий поворот подій вкрай вигідний. За рахунок спонсора можна ремонтувати свою машину, купувати нові деталі, удосконалювати тачку і перемагати. Спробуй, будь кращим у даній сфері серед молодців. Піднімися від самого простого аматорського рівня до звання профі, зароби грошей і покатайся на відмінних тачілах.

.
Ігри з мультфільмів