Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри футбол

Експерти запевняють – футбол перевершує будь-які інші види змагань за кількістю фанатів на планеті. І з цим складно сперечатися. Досить оцінити заповнені трибуни вболівальників на різних чемпіонатах і мільйони шанувальників, які буквально прилипнувши до екранів телевізорів, насолоджуються трансляцією матчів. А хлопчаки з м'ячем поширене явище у дворах багатоповерхівок в теплу пору року.

Віртуальний аналог зовсім не поступається за популярністю свого оригіналу. Загострення пристрастей, азарт і безкомпромісність – такі ж, як у реальному матчі на полі. З одним суттєвим нюансом - ці змагання при будь-якій погоді легко можна організувати в своєму будинку.

В онлайн чемпіонатах аналогічні правила і кількість спортсменів. Виступати можна будь-яку команду та управляти усіма зірками світових ліг. Вибирай кого душа забажає, від іменитого спортсмена, відомого у світі спорту з масою фанатів, до висхідної зірки, вашу повну копію, яка створить свій неповторний стиль. Футбол різноманітний, це не тільки 11 осіб з м'ячем безпосередньо на полі, але і цілий тренерський штаб з менеджерами і директорами. Ви зможете вести роботу над всім клубом, складати розклад тренувань, розробляти стратегії майбутніх атак і захисту.

.
Ігри з мультфільмів