Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Гарфілд

Історія Гарфілда
Знайомство з милим, досить огрядним котом Гарфилдом – цю приємну справу і багато хто вже напевно знають рудого котика за сюжетом мультфільму. Не так давно з'явилися і ігри Гарфілд.

Варто згадати, що самозакоханий персонаж до певного моменту думав, що весь світ крутиться навколо нього і господар живе лише тільки для того, щоб догоджати йому – Гарфілду. І до пори до часу все йшло спокійно, за старим сценарієм. Але зміни в житті неминучі, вони наздогнали і цього нахабу, причому досить раптово. Спочатку людина на ім'я Джон, з яким живе котик, приносить в будинок прикольного цуценяти на кличку Одді. Слідом за ним з'являється і дівчина, з якою хлопець знайомиться і приводить в будинок. Гарфілд був не готовий до такої ситуації і зовсім не розумів її правил, впав у справжню паніку і почав розробляти план того, як повернути все так, як було раніше.

Пів біди в тому, що рухомому і невгамовному собачонке приділяється дуже багато уваги, з псом займаються. Так ще цей нахаба став посягати на особистий простір Гарфілда. Жирдяй терпіти це вже не в силах. В його голові оселилося непереборне бажання позбутися собаки, причому так, щоб Одді назавжди зник з його життя. Скоро мрії Гарфілда збулися, щеня таки пропав, але опинився в поганих руках. Тим не менш, пустун не відчув полегшення від провернутой хитрою задумки, навпаки, його стало гризти почуття совісті і він зрозумів, що несе відповідальність за долю цуценя. Тому треба якомога швидше влаштувати нову перевірочку і врятувати беззахисний клубочок вовни.

Зручний світ рудого кота

Отже, про те, що Гарфілд страждає зайвою вагою все в курсі, а ще цей домашній чотириногий друг просто обожнює лазанью і готовий ласувати їй хоч кожен день. А після щільного перекусу краще не бігати, а відправитися подрімати на сонечку.

Повір, Гарфілд з вигляду здається таким флегматичним і нерухомим, сумує він рідко. Якщо бажаєш переконатися в вищесказаних словах, тоді ігри Гарфілд в цьому допоможуть. Вони дадуть можливість кожному геймеру насолодитися товариством персонажа. У процесі проходження ти зможеш познайомитися не тільки рижика, але і його друзів, побратимів по мультику.

Проходження ігри гарфілд

Отже, попереду чекає переодевалка, в ній ти як стиліст станеш наряджати домашнього звіра на свій смак. Зроби з міні хижака балерину або пожежника. У грі Гарфілд зовсім не проти експериментів і всіляких перевтілень. Є і більш динамічні пригоди, де тебе чекають непередбачувані події.

Після хорошого струсу вирушай на підкріплення, поповнити животик кіт не відмовиться і набити черево смачними частуваннями радий. Є розмальовки, спортивні ігри, логічні головоломки і інші варіанти дозвілля - відчуй себе в ролі вусатого нахабу. При наявності часу, можеш почати з простих місій і потім плавно перейти до найбільш заплутаним і крутим історій. Удачі!

.
Ігри з мультфільмів