Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Генератор Рекс

Серед безлічі коміксів є такі, які западають глибоко в душу. Сюжет таких творів довго крутиться в голові, змушуючи глядачів, читачів і згодом геймерів перебирати характери персонажів і барвисті моменти хроніки подій знову і знову. Аркада була для багатьох тим самим захопленням. Пропонуємо оцінити всю міць жанру вже зараз. Гра Генератор Рекс готова до запуску і чекає тільки твоєї команди.

Історія створення

Всесвіт Салазара народилася відносно недавно. Якщо взяти для порівняння оповідь про Супермена або Бетмена, то Генератор Рекс – це немовля, що лежить у яслах. Однак, незважаючи на невеликий вік мультика, він вже встиг здобути всесвітню популярність і вірну армію фанатів. А почалося все в 1999 році.

Дункан Рулона разом з Джо Келлі створили неймовірний світ, відображає майбутнє. У ньому розумні машини підняли повстання проти людства. Видавництво Image Comics успішно випустило комікс з назвою «М. Рекс». Сміливість думки вразила в саме серце, а через 12 років відбулася прем'єра американського мультсеріалу Генератор Рекс. Видно, витівка коштувала свічок, адже незабаром на теренах інтернет-простору стали народжуватися гостросюжетні тематичні ляльки, що задовольняють бажання шанувальників глибше зануритися в цю галактику.

Незвичайний сценарій

Так про що власне гри Генератор Рекс? На ділі мультсеріал, який і приніс всесвітню популярність цього витвору, багато в чому відрізняється від рідної ідеї. Але якщо звернути увагу, що працювали над мультфільмом і автори друкованої версії, то зміни можна вважати удосконаленням шедевра.

З перших серій Генератор Рекс ми дізнаємося, що група багатіїв спонсорує науковий проект, спрямований на ідею уповільнення старіння. Геніальні біоінженери розробляють нанитов. Ці мікроскопічні роботи, проникаючи, перетворюють в ЕВО. Розшифровується це як «Експоненціально Видозмінені Організми». Передбачалося, що наніти зроблять з нас мало не божественних істот, проте вчені не врахували побічний ефект. Коли ж ці роботи проникли майже в усі живе на планеті, то змінити вже нічого не можна було. Розлючені ЕВО нападали на невинних, і потрібно було це припинити. На допомогу прийшов Салазар.

Персонаж гри Генератор Рекс

Це втратив пам'ять підліток, який сам є машинами, але здатний підпорядкувати роботу нанитов своїй волі. Протягом серіалу він бачить своє минуле. Виявилося, що батьки ввели йому дозу цих роботів, щоб врятувати йому життя. Після вибуху він опинився в іншому часі. Тепер же він «зцілює» ЕВО, повертаючи їм людяність. Складність в тому, що це можна робити, тільки якщо змінений організм сам цього хоче або знаходиться в відключці. У ході розвитку ситуації хлопчик навчився синтезувати з свого тіла інші біомеханізми: роборуки, мегамеч та інше. В іграх Генератор Рекс ти зможеш випробувати всі його зброю.

Геймплей і проходження

Спробувати себе в грі Генератор Рекс може будь-який відвідувач нашого сайту. Геймерам відкриється безліч цікавих, динамічних, часом страхітливих, але завжди оригінальних місій. У них отримаєш шанс приборкати роботів, познайомитися з друзями і покарати його ворогів. Крім того, квести передбачають і дуже мирний геймплей. Тому люди, які не люблять криваві бійні, зможуть запросто покататися на сноуборді або поганяти на крутому авто. Запускай будь-яку з бродилок, щоб скоріше зблизитися з героями Генератор Рекс.

.
Ігри з мультфільмів