Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Гидке я

Сьогодні вже ніхто не здивується, зустрівши у віртуальному світі персонажів мультфільму «Гидке Я», з їх участю в мережі повно різних головоломок, бродилок, логічних завдань, квестів і не тільки. Ігри гидке я відрізняються і за сюжетом, і місії, і за умовами. Часом обмежується час для виконання доручення, іноді підключаються і інші рамки. Так що скаржитися на нудьгу і одноманітність не вийде.

Варто також згадати, що якщо проводити час з гидким я, можна поліпшити деякий свої навички. Пошук речей в темряві, складання мозаїк, стрільба по мішенях, допоможуть розвинути координацію, спритність, влучність, уважність та посидючість. Коли перша частина вийшла на екрани в 2010 році, весела і повчальна історія відразу привернула увагу не тільки дітей, але і дорослих.

Отже, головний герой по імені Грю спочатку був підступним геніальним лиходієм, він здійснював хитрі пограбування і крав всі його предмети. Йому допомагав доктор Нефаріо і жовті слуги – міньйони. Саме з їх допомогою Грю і провертав всі свої діяння, що мають глобальні масштаби. На мелочевку він не розмінюється і займається тільки серйозними злочинами.

Так от, Грю дізнався про задуми своїх найлютіших ворогів і конкурентів, як виявилося, вони вирішили викрасти Місяць і переплюнути всіх. І персонаж б без праці завадив планам суперників, якщо б йому не довелося стати опікуном трьох милих маленьких дівчаток. Ці малюки повністю перевернули його життя і зробили її іншою.

Забавних крихт звуть Марго, Агнес і Едіт, раніше вони мешкали в дитячому будинку і продавали печиво, поки не потрапили в оселю до Грю. Спочатку їхні стосунки зовсім не клеїлись, але потім чудачки все-таки змогли перевиховати свого недбайливого татуся і пробудити в ньому добро і теплі настрою. І до пори до часу герої гидке я жили тихо і мирно, поки не з'явилася Люсі – агент лиходійської ліги. Між нею і Грю з часом спалахують романтичні відчуття, які переросли у підсумку в любов.

.
Ігри з мультфільмів