Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри гонки на машинах

Ми не помилимося, якщо скажемо, що автомобіль – найулюбленіше досягнення цивілізації серед чоловіків. За допомогою залізного коня можна показати високий статус і продемонструвати оточуючим свою цілеспрямованість, силу, любов до розкішного життя. Так і жіноча стать хлопці на авто залучають набагато сильніше, ніж ті, хто користується громадським транспортом. Але в першу чергу, машина – це надійний друг і помічник.

Ви вже давно мрієте про власне авто, але можливості придбати його поки що немає? Доводиться заздрісно дивитися на власників шикарних машин? Не турбуйтеся! Зараз існує величезна кількість комп'ютерних ігор, в яких ви можете відчути себе водієм абсолютно будь-який, навіть самої крутої тачки.

Особливо велику популярність серед геймплея набирають ігри гонки на машинах, і це ні краплі не дивно. Дивитися, як змагаються потужні спорткари – це неймовірне і захоплююче видовище. А як приємно слухати шум їхніх моторів, які рвуться в бій!

Перед тим, як запустити гру гонки на машинах, необхідно вибрати ідеального для вас залізного коня. Одні пілоти робить акцент на маневреність, інші на швидкість, треті намагаються вибрати машину з найбільш потужним двигуном. Ви побачите, як часом буває складно зробити вибір між керованістю і швидкістю авто. Але радує той факт, що в деяких іграх спорткар можна прокачати під час гонки. Завдяки такому бонусу, ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант автомобіля і виграти кожну гонку.

.
Ігри з мультфільмів