Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри гонки на мотоциклах

Сучасні хлопці завжди мають якесь хобі, комусь подобаються літаки, іншим коні, третім інженерна справа, а є й такі, в кого захват призводить гра гонки на мотоциклах. Любителі екстремальної їзди і шаленого драйву, дикої швидкості та крутих віражів, оцінять цей розділ нашого сайту по достоїнству. Емоції, подаровані байком, його потужністю і захоплюючим дух адреналіном, не йдуть ні в яке порівняння. Повне відчуття волі – чи це не те, що потрібно для чудового дня.

Оцінити якість дороги зможе тільки той, хто відчуває швидкість, цінує її і може відчувати кожною клітинкою свого тіла. Навіть якщо ти ще занадто юний для того, щоб брати участь в гонках на мотоциклах в реальному житті, ніхто не забороняє тобі грати в них за комп'ютером. Ти можеш відриватися по повній програмі, обкатувати найнебезпечніші і складні траси, змінювати байки, вигравати кубки, і при цьому ні чим не ризикувати.

Краще всього, вирватися за межі міста, де немає заповнених пробками доріг і рвонути за чистою трасі, вичавлюючи з залізного коня всі його сили. Використовуй маневреність, юркость і спритність, щоб досягти високих результатів у грі гонки на мотоциклах. Перемагай на змаганнях і отримуй гран-прі нагороди. Удосконалюй свої навички, ставай легендою.

.
Ігри з мультфільмів