Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри гонки на велосипедах

Будь-яке пересування на транспорті, а не пішки – це захоплююче і цікаво, незалежно від того, що вибране для поїздки, машина, мотоцикл, вантажівку або ж велосипед. При бажанні будь-який з вищезгаданих об'єктів можна використовувати для гонок, в тому числі і велосипеди. І якщо в дитинстві все у дворі разом зі своїми друзями влаштовували жартівливі гонки на двоколісних байках, де в якості призу була вирізана з картону медаль, то сьогодні у сучасних дітей є можливість приєднатися в більш серйозним розвагам.

По телевізору на спортивних каналах або під час новин нерідко розповідають і показують гонки на велосипедах, які проводяться як серед чоловіків, так і серед жінок. Є також окремі змагання для підлітків, а ще й дитячі конкурси. У кожного учасника є свій професійний велосипед і саме на ньому він намагається обігнати своїх суперників. Ігри гонки на велосипедах житті можуть бути різними. Деколи змагання проводяться на стадіонах, де необхідно їздити по колу. А є й такі, які відбуваються на території всього міста або навіть країни. Це вже більш серйозний рівень і тут потрібна велика і тривала підготовка.

Необхідно не просто знати всі правила пересування в грі гонки на велосипедах, але і володіти сильним і витривалим тілом, адже проїхати десятки кілометрів – завдання для досвідчених хлопців. Необхідно вірно розраховувати інтенсивність пересування, щоб не втратити всю енергію на перших хвилинах змагань. Одним словом, дуже багато тонкощів. І в залежності від умов змагань, слід розробляти тактику, вирішувати, коли набирати швидкість, коли збавляти темп і так далі.

Якщо ж тебе приваблює цей вид спорту, але за віком зарано робити заявку на реальні змагання, не варто засмучуватися. Ігри гонки на велосипеді – шикарний шанс отримати непоганий, нехай і віртуальний досвід. Приєднуйся до спортсменів зі всього світу, пограй і насолоджуйтесь процесом. Є й короткі треки, де важливіше прудкості немає нічого, а є і «марафонські» траси. Вибирай будь-який варіант і спробуй завоювати звання чемпіона.

.
Ігри з мультфільмів