Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри говорящий кот Тому

Це забава, яка точно змусить вас посміхнутися. Котик по імені Тім всім знайомий пухнастик, який почав радувати нас в 2010 році, А створили його фахівці компанії «Outfit7», що на Кіпрі, в якості додатку для iOS і Android. Для тих любителів тварин, кому все ж не вдалося зустрітися з милим вусатим іншому раніше, ми розповімо про нього докладніше.

Перед вами, не звичайний домашній вихованець, а розмовляє. Слухаючи вас, він запам'ятовує слова і повторює своїм забавним тоненьким голосом. І, начебто б, ну що такого феноменального в цьому квесті, але відірватися від нього неможливо. Хочеться знову і знову послухати, як же він тепер вас передразнит.

В приколах говорящий кот Тому персонажу насправді цікаво. Але коли кошаку нічим зайнятися, йому стає нудно, і він починає позіхати або чхати. Для власної розваги і щоб вусатий-смугастий не засумував, ви можете полоскотати його подушечки на лапках, погладити, пригостити молоком. На всі ваші дії він буде реагувати: сміятися, муркотіти або помахає пальцем.

Гри говорящий кот Тому не зациклені на головному персонажі. Творці флешки не забули придумати йому друзів: сусід Тома – веселий, але задиристий пес Бен, приваблива біла киця Енжела та інші. Разом з ними наш добрий герой проводить багато часу. Як і у людей, у них бувають сварки, образи, примирення і навіть бійки.

Вся ця команда по-справжньому закохала в себе геймерів, отримала велику популярність і світове визнання.Настав час познайомитися з новими друзями - говорить кіт Тому чекає на вас!

.
Ігри з мультфільмів