Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Гравити фолз

Разом з героями гри Гравити фолз можна поринути у дивовижний світ, насолодитися його захоплюючими історіями, відчути смак перемоги. Тематичні флешки з крутими сюжетами не залишать байдужими любителів пригод і якщо ти хочеш весело провести вільні хвилини, то вирушай розкривати секрети таємничого міста і Хатини чудес, допоможи добрим персонажам взяти верх над підступними ворогами і дізнайся, про що мовчить Стенфорд.

Знаменитий американський серіал вибрали відмінною основою для віртуальних розваг, тепер можна радіти суспільству близнят та малої Мейбл Пайнс. Хлопці приїхали до свого дядька Стіну і опинилися в центрі незвичайних подій, чарівних і навіть надприродних. Початком послужила не зовсім проста знахідка, дивний альбом, захований у лісі, і пронумерований цифрою три, він розбурхав дітей. І через деякий час стало ясно, що цей щоденник допоможе пролити світло на всі загадки сіті.

Головним дійовим особам в Гравити фолз всього за 12 років. Діппер обожнює все пов'язане з детективними розслідуваннями і нетиповими аномаліями, він любить мріяти і всередині справжній романтик. Деколи він може здатися нудним, але все це з причини великої відповідальності. До речі, хлопчик закоханий у Венді, але їй 15 і у нього не багато шансів. Його сестрою Мейбл відрізняється від брата повністю, вона шутница і оптимістка, завжди з посмішкою. Дівчинка спілкується з Кенді і Грендой і ділитися з ними всіма своїми переживаннями.

Дядько близнюків в Гравити фолз володіє парком атракціонів і у нього є магазин з сувенірами, саме під підлогою цієї лавки потай від усіх він вирішив спорудити машинерію, але її незабаром виявили. У захоплюючих квестів познайомишся з іншими персонажами – дочкою дроворуба Дена по імені Венді, Зусом Рамирезом, Роббі Ві і не тільки. Всі вони живуть в цьому дивному місці і деякі з них дружать між собою, інші ворогують. Тому якщо прагнеш подробиць, швидше вваливайся в хід розповіді Гравити фолз.

.
Ігри з мультфільмів