Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Гріффіни

Віртуальний світ гри Гріффіни
Веселі і трохи божевільні персонажі мультсеріалу тепер стали учасниками захоплюючих квестів. Дізнатися, що за сюжет криється в кожній грі Гріффіни можеш прямо зараз завдяки moz.com.ua. Кожен шанувальник серіалу зможе відшукати собі забаву за смаком і чудово провести час в приємній компанії.

Гріффіни приготували непередбачувані аркади і так їх закрутили, що самі рішення не пам'ятають. Надія залишилася тільки на метикованих і кмітливих дівчат і хлопчиків. Поважаєш гонки і швидкість – ласкаво просимо на картинг, тут можна від душі поганяти по трасах і виявив чудеса маневреності. Сідай на байк і розсікай вулицями міста, обганяючи інших водіїв і тим більше пішоходів.

Шутери з Гриффинами теж люблять і приділили їм окрему увагу. А Стьюї буде тільки за, якщо ти подключишься, він задумав щось хитре і не зовсім добре, але зате буде смішно, та й карати за витівки ніхто не стане. До того ж Гріффіни, які самі підуть пустувати. Отримуй позитивні емоції і насолоджуйся грі Гріффіни.

Трохи докладніше про сімействі

Анімаційна історія (Family Guy) була створена Сетом Макфарлейном 1998, з того самого року він не припиняє радувати своїх фанатів цікавими приколами відомими на весь світ. У кожному епізоді відбувається висміювання різних сучасних засад. Тому, ігри Гріффіни користуються популярністю і успіхом серед любителів комп'ютерних розваг.

  • Пітер - глава сім'ї, по суті, саме навколо нього і обертаються події, так як він головний герой. Цей хлопець досить юний, проте страждає від зайвої ваги,на жаль, ожиріння – це не єдина його проблема. Розуму толстому чоловікові явно не вистачає, його навіть визнали розумово відсталим. Хлопець ніколи не відмовиться від алкоголю, якщо його хтось пригощає.
  • Лоїс – дружина Пітера, струнка жінка зі спокійним характером та природною чарівністю. Раніше, коли жінка була молодою, вона працювала моделлю, боліла наркотичною залежністю, клептоманією, а також намагалася закріпитися в індустрії для дорослих. А до того, як вийшла заміж, встигла побувати в ліжку у всіх учасників групи «Kiss». Однак про це нинішня домогосподарка не особливо поширюється.
  • Стьюї всього рік, але цей малюк уже геній, в його маленькій голові рояться думки про те, як би захопити світове панування і вбити власну матір. Правда плани його ніхто не сприймає всерйоз. Найчастіше зайнятий зі своїм ведмедем Рупертом.
  • Брайан – собака, дивно ерудований пес, відмінно пише, виступає на публіці, мудро говорить і трудиться над створенням роману. Частенько курить і п'є, а також нерівно дихає до Лоїс.
  • Кріс – підліток, якого Гріффіни не хотіли спочатку заводити, тупий, зате мріє полетіти на місяць і ще гарно малює.
  • Мег – теж не була бажаною, дівчинка з вусами, вона постійно терпить насмішки і закохується в перших зустрічних.
.
Ігри з мультфільмів