Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Гуппі і бульбашки

На основі американського мультсеріалу для дітей були розроблені ігри Гуппі і бульбашки, які ви знайдете на moz.com.ua. Вперше він вийшов на телеканалі Nickelodeon в 2011 році. Незважаючи на досить «молодий» вік, серіал вже зібрав собі армію шанувальників. Він не просто цікавий, але дуже пізнавальний. У кожній серії герої мультфільму розповідають глядачам про який-небудь предмет або явище з нашого життя. Навчальні моменти супроводжуються хорошою музикою, а також пісеньками, танцями, завдяки чому діти краще запам'ятовують матеріал.

Гуппі і бульбашки – це маленькі рибки, які навчаються на початковому етапі школи. У них є розумний і всезнаючий вчитель-окунь, якого називають Містер Групер. Він розповідає учням про природних явищах, анатомії, тварин, рослинах і в чому іншому. Не дивлячись на великий багаж знань, Містер Групер любить подуріти і як слід повеселитися.

У кожного з учнів окуня свій характер і відмітні риси. Наприклад, Уна – дуже дружня, добра, і завжди готова прийти на допомогу. Гобі – веселун, який любить галасливі компанії. Він постійно вигадує, як можна розважитися. Нонни – серйозний інтроверт, який робить усім зауваження. Дема – емоційна риба, обожнює знаходитися в центрі подій. Моллі володіє лідерськими якостями. У ній гармонійно поєднуються краса, розум.

Завантажуючи Гуппі і бульбашки можна опинитися в цьому чудовому підготовчому класі, вас чекає море пригод, корисних відкриттів.

.
Ігри з мультфільмів