Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Hannah Montana Ігри

Ханна Монтана ігри, з якою ви знайдете на цьому сайті, є справжньою поп-зіркою. Багатьом дівчатам здається, що бути зіркою дуже круто, а робота знаменитостей полягає лише в тому, щоб роздавати автографи і позувати перед фотокамерами. Насправді ж все не так просто. У співачок завжди повинен бути ідеальний макіяж, зачіска, манікюр, і вони повинні одягатися красиво. Більшість знаменитостей мріють побути звичайними людьми, щоб спокійно прогулятися по вулиці або посидіти в улюбленому кафе. Однак варто зірці десь з'явитися, як її тут же оточує натовп шанувальників, і спокійний відпочинок залишається в мріях. Ханне Монтане складно подвійно, адже їй доводиться приховувати свою причетність до шоу-бізнесу. Ніхто не знає, ким є відома співачка.

Ханна Монтана – це всього лише псевдонім. Насправді ж поп-зірку звуть Майлі Стюарт. Це звичайна дівчинка, яка навчається у старших класах. Як і всі підлітки, її турбують відносини з однолітками, особливо з такими хлопцями. У повсякденному житті досить скромна дівчина, у неї є лише кілька близьких друзів. Майлі володіє гострим розумом, вона дуже активна і має гарне почуття стилю. Героїня обожнює верхову їзду на конях і шопінг.

Про подвійне життя Майлі Стюарт знає тільки близька подруга Лілі, колишній хлопець Джейк, а також батько і брат. Інші навіть не підозрюють, що поряд з ними живе відома на всю Америку співачка. Якщо ви хочете доторкнутися до світу шоу-бізнесу, спробуйте пройти гри Hannah Montana на цьому сайті.

.
Ігри з мультфільмів