Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Історія іграшок

Анімаційний фільм, знятий «Піксар» в 1995 році дав поштовх появі історії іграшок, про яку ви знайдете у даному розділі сайту. Це перший в історії анімації мультфільм, зображення на якому були намальовані не в двох, а в тривимірному просторі. Природно, таке нововведення не змогло залишити публіку байдужою. Він отримав заслужений Оскар, а збори за прокат картини склали близько 400 мільйонів доларів. Успіх 1й серії підштовхнув авторів на створення ще трьох частин про пригоди Вуді і Базза Лайтера.

Сюжет буде цікавим не лише дітям, але і дорослим. Енді Девіс – звичайний маленький хлопчик, який обожнює розваги. Йому невтямки, що улюбленці оживають, коли його немає в кімнаті. Улюбленою розвагою пацана є ковбой, який також лідер серед інших персонажів історії іграшок. На кожен День народження хлопця йому дарують чергову порцію ляльок, і всі з нетерпінням чекають новачків у своїй компанії.

На іменини хлопцеві презентують астрорейнджера по імені Лайтер. У нього є багато супер здібностей. Він має крила за спиною, лазерний промінь в зап'ясті, і може виконувати величезну кількість функцій. Одним словом, Базз Лайтер – мрія будь-якого хлопчиська. Сміливець в капелюсі розуміє, що вся увага господар перемкне на нову ляльку, адже вона набагато крутіше наїзника з ласо. Він починає ревнувати Енді до астрорейнджеру, і намагається позбутися конкурента. Але низка спільно пережитих подій призводить до того, що Базз і Вуді стають кращими друзями...

Запускате гру Історія іграшок, якщо ви хочете познайомитися з легендарним ковбоєм і астрорейнджером ближче. Вас чекає безліч захоплюючих пригод - пройдіть їх разом з персонажами.

.
Ігри з мультфільмів