Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Кактус Маккой

Легенди Дикого Заходу в останні роки набрали популярності. Ковбої, салонні співачки, індіанці і золоті копальні створюють із цього краю справжній рай для шукача пригод. Безкраї пустки під палючим сонцем жадають подвигу, який залишиться на століття. Наш герой таке пропустити не може! Ігри Кактус Mccoy – познайомлять нас з відомим добряком, який всіма силами намагається розбагатіти на новому для себе місці. Його відвага не знає кордонів, а почуття справедливості часто заважає на цьому поприщі!

Відважний герой

Кактус Маккой відрізняється від інших мешканців Дикого Заходу своєю незмінною тягою до смертельно небезпечних авантюр. Кожна історія з його участю стає бестселером. Адже тільки він здатний залучити в такі авантюри. Тут тобі світить побувати в найдивовижніших куточках індіанської території, пройтися по глибоким золотоносних шахтами і взяти участь в масі перестрілок між місцевими бандитами. Варто сказати, що репутація нашого ідальго біжить попереду нього, тому проблеми з поліцією нікого не дивують. Кожен шериф буде прагнути зловити такого відчайдуха. За твою шкуру вже призначена кругленька сума, так що постарайся зайвий раз не відсвічувати.

У пошуках скарбів ти будеш частенько натикатися на конкуруючі організації, які бувають не дуже доброзичливими. Для цього хлопець в кишені носить улюблений револьвер, який готовий вмить виконати пару дірок в черговому ворога. Крім того, можна застосовувати безліч підручних засобів, які можна хвацько застосувати в якості зброї.

Процес проходження

Ігри Кактус Mccoy є класичними стрілялками, де користувач керує нашим персонажем. Вид «збоку» надає прикольний вінтажний стиль, який ми так цінували бродилок на приставках. Кактус Mccoy починає свою подорож з великого каньйону, де йому належить протистояти цілої банди, які полюють на стародавні скарби. По мірі проходження відкривай скрині, вскарабкивайся по скелях і збирай картини з оголошенням у розшук. На кожному етапі заховано десять таких плакатів. Зірви їх все, щоб отримати кльовий бонус!

Управління здійснюється строго за допомогою клавіатури. Стрілочками Кактус Маккой рухається. Щоб Кактус Маккой стрибнув, тисни «A». Наносити удари або використовувати зброю - «S». Щоб викинути старе і підібрати свіже, спочатку натисни «D», а потім «вниз». У деяких бродилки Кактус Маккой буде жати комбінації деяких клавіш. Наприклад, щоб спуститися на рівень нижче, потрібно одночасно натиснути дві кнопки: стрілки «↓» і «А».

Щоб познайомиться з крутим ковбоєм ближче достатньо лише запустити ігри Кактус Маккой на нашому сайті. Кактус Mccoy став настільки шанованим персонажем, що на сьогоднішній день з ним можна відшукати кілька десятків унікальних аркад. Кожна з низ різниця жанром і геймплеєм. Таке розмаїття завжди радує, адже тоді пригоди не встигають набриднути. У наших стрілялках повністю відсутня вікове обмеження, так що кожен фанат зможе насолодитися.

.
Ігри з мультфільмів