Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Капітан Америка

протягом всієї гри Капітан Америка характер Стіва буде заважати супергероєві справлятися з поставленими перед ним завданнями. Тому досить часто він стає перед вибором – зберегти життя численного населення, але пожертвувати одиницями, або ж врятувати обраних, але дозволити знищити Землю. Головну дійову особу гри - Капітан Америка володіє масою позитивних якостей. Так, у ньому поєднується бажання позбутися від усіх недругів і неймовірно сильна тяга до чесності.

Проте часто не просто зрозуміти, що всіх не можна врятувати. Як би йому не хотілося, але рано чи пізно все-таки потрібно кимось жертвувати. Тут кеп стикається з неминучими труднощами, але, не дивлячись на це, він не здається, продовжує йти вперед, зберігає мир на планеті і бореться з несправедливістю, зустрічається в флешці.

З чого ж все почалося? Комікс, який став основою розваг.

Капітан Америка є ідеальним борцем за справедливість, він приклад наслідування для багатьох хлопців. Колись давно цей персонаж був звичайним юнаком, проте доля зіграла з ним злий жарт. Так, простий чоловік зазнав випробувань, які перетворили його в надсильного бійця.

Сюжет побудований так, що проходити рівні Капітан Америка цікаво, адже супергерой постійно б'ється з ворогами (як зі своєї країни, так і з усієї планети). Його популярність серед людей зростає. Але все це відбувалося до того, поки герой міфічним чином не зник з поля зору. Через деякий момент тіло Капітана Америки знайшли, він був заморожений в снігах. Розморозили його учасники команди під назвою «Месники», які виконували обов'язки, які раніше належали людині з надздібностями.

Новина про те, що кумир мільйонів живий, порадувала громадськість, і він тут же потрапляє в ряди команди «Месників». Тривала відсутність дало про себе знати, легендарному герою знадобилося чимало часу, щоб звикнути до обстановки. Так, за кілька років до невпізнання змінилися технології, люди і багато іншого. Стіву доводиться змиритися з тим, що все не так як раніше.

Незважаючи на те, що героєві важко адаптуватися до нової реальності, він з останніх сил намагається допомогти своїм друзям, які в свою чергу не упускають можливості жартувати над Капітаном Америкою.

.
Ігри з мультфільмів