Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Карткові ігри

Часом виникає бажання зануритися в світ азарту і трохи пограти в карти, але під рукою мало того, що колоди немає, так ще і тямущих напарників не відшукати. У таких ситуаціях виручають карти, комп'ютер завжди із задоволенням складе компанію. І можеш не переживати, такий противник ніколи не обдурить і дурити не стане, тому можна насолодитися дійсно захоплюючою і чесною партією.

Зручно, що в карти можна битися в будь-якому місці, для цього не потрібно ні яких попередніми приготувань. Дане розвага існує в нашому світі вже досить давно і встиг допомогти скоротати час багатьом поколінням. В карти ганяли і на вулиці, і в трактирах, в дворянських будинках. В цьому розділі нашого сайту зібрані найкращі карткові ігри і для їх запуску достатньо мати підключення до інтернету та браузер, тому обмежень немає.

Якщо говорити про винахід карт, то всі схиляються до думки, що вперше не з'явилися в китайській культурі, так як саме в Східній Азії було виявлено перша згадка про них. За тривалий період свого існування карти неодноразово змінювалися зовні, це стосується як форми, так і матеріалу, а також інших дрібних аспектів. Сучасну колоду з чотирма мастями придумали арабські моряки. Згідно з правилами Корану їм заборонено зображати людей, саме тому вони малювали мечі, монети, палиці та кубки в чисто символічному варіанті. Вже через деякий час з'явився більш складний і цікавий орнамент.

Порахувати кількість варіацій, які можна поборотися за наявності стандартної колоди, швидше за все, просто неможливо. Але в цьому немає нічого поганого, адже ніхто особливо і не прагне вести підрахунок. Хотілося б відзначити і те, що карткові ігри неодноразово відбивалися в мистецтві, в тому числі і в літературі. Приміром, американські персонажі детективів, у тому числі Пуаро, обожнюють бридж. А ось російські герої таких авторів як Пушкін, Достоєвський, воліли преферанс.

З того моменту, як карти отримали загальне поширення вони стали популярні скрізь. Це цілком логічно, так як даний вид дозвілля компактний, цікавий, в якійсь мірі непередбачуваний. Карти – це не просто захоплення, це вже і спорт, а також бізнес.

Якщо поділити карткові ігри на примітивні класифікації, то для інтелектуалів підходять такі варіант віст, бридж, гвинт, преферанс, а для тих, хто хоче полоскотати нерви і перевірити інтуїцію – покер, очко, бура, блекджек. Кожна по-своєму захоплююча, і якщо ти спробував раз і тобі сподобалося, то колода неодмінно ще неодноразово з'явиться в руках.

Якщо ж говорити про віртуальні карткових іграх, то самим примітивним прикладом, про який знають всі, є пасьянс павук і косинка. Важко буде знайти такої людини, яка б жодного разу не розкладав їх на своєму комп'ютері.

На moz.com.ua роздачі як з колодами тридцять шість карт, так і в п'ятдесят чотири. Є версії для одного плеєра або для двох і противником може бути як комп'ютер, так і жива людина. Навіть якщо ти новачок у картах, не переживай, тут всього навчишся, швидко запам'ятаєш правила та кількість перемог буде вже залежати виключно від твоєї кмітливості і логічного мислення.

.
Ігри з мультфільмів