Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Картун Нетворк

Кожен малюк з упевненістю скаже, що кращі мультфільми демонструє Картун Нетворк! Цей великий анімаційний канал відкрив свою трансляцію в 1991р. і заробив репутацію висококласного виключно завдяки якісному і захоплюючого матеріалу – мультикам, кінострічкам та інших передач для дитячої аудиторії. Якщо Картун Нетворк і показує якусь медійну франшизу, то вона неодмінно увійде в топи популярності. Багато хто з них як раз і зобов'язані своєю популярністю цього каналу.

Сьогодні ж він все частіше запускає в ефір медіа-продукти власного виробництва. Так, неймовірно успішною виявилася анимашка Бен 10, яка тривала чотири роки і опинилася в лідерах всіх мылимых рейтингів. За її мотивами було розроблено купа ігор Картун Нетворк. Та й інші забавні персонажі знайшли своє продовження в іграх Картун Нетворк, і тепер дітвора із задоволенням бере участь в їх пригоди.

Cartoon Network належить американській корпорації під назвою Turner Broadcasting і транслює анімаційні фільми цілодобово, а з 2005-го він почав своє мовлення російською. Спочатку він орієнтувався на глядачів будь-яких вікових категорій, але пізніше було вирішено перейти на ефір для дітвори і подростов. Правда, ночами все ж йдуть передачі, призначені для «дорослих» для збереження рейтингів.

Флагманами стали анімовані комедії на зразок циклу серій «Космічний привид», але потім з'явилися такі легендарні проекти, як: «Лабораторія Декстера», «Самурай Джек», «Джонні Браво» та ін. Їх герої потім міцно влаштувалися і в комп'ютерних потехах. А 2012-й ознаменувався його двадцятиріччя.

Улюблені персонажі

    протягом 20 років було випущено безліч цікавих історій, які послужили прототипом для квестів Картун Нетворк:

  • Бен Тен – хлопчина з Америки, став володарем містичного пристрою, перевоплощающего його в інопланетних прибульців, що володіють унікальними здібностями. Тоді хлопчак відправляється в космічні подорожі, стає членом організації Санітари Космосу і починає боротися з міжгалактичними злочинцями.

  • Декстер – маленький геній, примудрився приховати наукову лабораторію за шафою з книжками в кімнаті. Там юний науковець займається експериментами, деколи приносять несподівані результати. Додаткові авантюри в його життя привносять пустотлива сестричка Ді-Ді і «науковий» конкурент Мандарк.

  • Скубі-Ду – кумедний пес, що вміє розмовляти. Як у мультяшних епізодах, так і в бродилки Картун Нетворк постійно виявляється жертвою витівок «потойбічних» істот – привидів, мумій і подібних, які в реальності опиняються звичайними, цілком реальними лиходіями.

  • Ед, Едд та Едді – діти-підлітки, задумані з деяким гротеском. Славляться своїми витівками. Заради обожнюваних цукерок здатні на обман, розпродаж речей та інші шахрайські дії, часто закінчуються провалом.

  • Навіжений Фінн і його мутирующая собака Джейк з «Час пригод». Ігри Картун Нетворк з ними – це справжня місія з порятунку мешканців Землі Ууу.

.
Ігри з мультфільмів